Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. s.! Miattam akar öngyilk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. s.! Miattam akar öngyilkos lenni?

Figyelt kérdés
Egy lánynak most mondtam meg hogy sajnálom, de nem tudom viszonozni az érzéseit. Tudom hogy labilis, és hogy hajlamos rá. Enyhén depis. Ő ezt írta: "majd tudod mit sajnálj hol és mikor" . És azóta nem nézi meg mit írtam neki. És snapre is halálos idézeteket rak ki.

2016. márc. 20. 23:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Nem a te dolgod.
2016. márc. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek az előttem lévővel tudom szar érzés én is voltam ilyen szituban de nem a te dolgod ha beszelsz vele rosszabb lesz
2016. márc. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ebben igazatok van, de tönkremenne az életem mert végülis fontos, csak nem szeretem. Bűntudatom lenne ha miattam tenné meg.
2016. márc. 20. 23:09
 4/11 anonim ***** válasza:
50%

Neked még van időd megállítani... Előző párom miattam a szemem láttára halt meg egy vita miatt💔😢


Mond meg neki hogy nem akarod hogy meghaljon és olyan szinted szükséged van rá... Addig tarts magad mellett még lehet. Egy másodperc alatt elveszítheted azt aki számodra -kicsit is- fontos.


Beszélj vele mindenképp. Szurkolok hogy ne legyen baj.😞😊

2016. márc. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Érzelmi terror. Nagyon kedvelt a fiatal lányok, fiúk körében. Semmi gond nincs azzal, ha beszopod, csak így annyi ideig fogja ezt eljátszani veled, ameddig csak akarja.
2016. márc. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#4 bea, mit hazudozol? Egyszer 13 vagy egyszer 14 egyszer szingli egyszer van pasid. De azt higy egy ember miattad haljon meg nem hiszem el
2016. márc. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

6-os.

Leítam privátban hogy mit érthettél félre. Soha nem hazudtam. Félreértés mindig történhet de kérlek ne ronts rám így mert nem ismered az én féletem.

2016. márc. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mondtak már ilyet nekem is, de amikor rájöttek, hogy ezzel nem hatnak meg, fostak megtenni. Ez csupán érzelmi zsarolás, ha meg akarná tenni, megtenné, nem fenyegetőzne, nem sajnáltatná magát.
2016. márc. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hülye. Az ilyen hülye. Nekem is volt/van/lesz reménytelen szerelmem. De lefosom. Magasról. Hadd legyen. Élek tovább egyedül, azt kész. Ennyi. És nem fogja megölni magát, ha meg mégis, akkor meg hadd tegye, amúgyis sokan vagyunk, és akinek ennyi esze van, az nem fog hiányozni a világnak.
2016. márc. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ! Mostmar minden rendben.
2016. márc. 21. 20:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!