Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Valaki akivel beszéltem...

Valaki akivel beszéltem öngyilkos akar lenni, tudok róla, de nem tudok segíteni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy lánnyal beszéltem és elszánt, megakarja és megfogja tenni, a napokban de nem tudom se a nevét se semmit róla, csak azt, hogy hol lakik, semmit sem árult el magáról. Ha öngyilkos lesz, és én tudtam róla bajba kerülhetek? Mit tehetek, ha még az igazi nevét sem tudom csak egy várost ahol lakik?

2016. febr. 16. 14:09
 1/8 A kérdező kommentje:
Még annyit: számos kísérlete volt már de mindig megmentették ezért kieszelt egy "tuti módszert". Gyógyeres kezelés alatt is állt, mentálisan instabil, és mindenképp meg akar halni nekem elmondta, de ezen kívül semmit. Mi van ha tényleg megteszi, és én tudtam róla, de nem tudtam megállítani mert se a nevét se a telefonszámát sőt még a facebookját sem tudom, csak egy email címet amiről meg nem olvasta el a mai leveleim, és egy nevet ami valószínüleg nem a saját neve, kitalálta, hogy ne jöjjön rá senki ki is ő. Mit tegyek, és ha megteszi én tudtam róla, bajom származhat belőle?
2016. febr. 16. 14:12
 2/8 anonim ***** válasza:
Magánügy, ő döntése, ő csinálja, nem te pártoltad, nem te mondtad neki, nem is ismered. Szóval...semmi közöd nem lesz hozzá.
2016. febr. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet bajod. Hisz tudsz valamit, de azt sem tudod kiről. Lehet, hogy a város is kamu, meg az is lehet, hogy az egész történet is. De ha nagyon aggódsz, menj be a rendőrségre, mond el a sztoridat, ott megmondják, hogy egyáltalán lehet e valamit tenni.
2016. febr. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Mit tegyek?"


Máskor ne beszélgess ilyen emberekkel.

2016. febr. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De mit mondhatnék a rendőrségnek? X városban van egy lány akit talán így hívnak és öngyilkos akar lenni? Nem tudom, nem pártoltam persze, ő már eleve közölte hogyan hol és mikor akarja megtenni. A baj az, hogy azóta nem elérhető nem válaszol semmire, és attól tartok már meg is tette, vagy zavartan bóklászik valahol, de azt is tudom, hogy az élettársa keresni fogja délután, vagyis most, de ha tudnám legalább a hozzátartozói nevét/címét/telszámát akkor tudnék kit hívni de így nem tudok mit csinálni és félek, hogy ha megteszi az én lelkemen szárad mert tudtam de nem szóltam senkinek.
2016. febr. 16. 14:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha tudsz vele kommunikalni, en en iy tudok. Add meg elerhetoseget ahol lehet vele beszelni s en megteszem amit rudok.
2016. febr. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Még én sem érem el, nemhogy más.
2016. febr. 16. 15:16
 8/8 anonim válasza:
Biztos, hogy nem csak szívat? (Nézd meg a priviket)
2016. febr. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!