Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor nem is voltam/vagyo...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor nem is voltam/vagyok neki fontos?

Figyelt kérdés

A barátommal szakítottam, mert elegem lett belőle, főként az exe miatt mert láttam rajta hogy még őt szereti és ezt nem bírtam így. De mégis mondta hogy csak engem szeret meg minden de én nem vagyok hülye.. sok oka van amiért így gondoltam hogy még őt szereti, csak hosszú lenne őket leírni.

Meg hát így hogy szakítottam vele nem küzdenie kéne ha tényleg annyira szeretne? Igaz letiltottam.. de akkoris esetleg megkeresnie pl. a városban, suliban..

Mert tudja hogy most eléggé haragszom az biztos, de ha annyira fontos lennék neki tenne azért hogy bebizonyítsa hogy engem szeret nem?


2016. márc. 23. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna letiltani és akkor ha úgy érzi, megpróbálná. De az érzések nem játékszerek, hogy szakíts vele, aztán meg visszafogadd -pláne úgy, hogy te akarod-, aztán idővel ismét szétmenjetek.
2016. márc. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tudom hogy nem kellett volna de ki voltam borulva, most pedig hiányzik.

Csak azt akartam látni hogy harcol értem egy kicsit:(

2016. márc. 23. 18:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél vele beszélni, akkor írj neki te. Ne várd, hogy majd ő tudni fogja a gondolataidat. Ha te rontottad el a dolgokat, akkor neked is kell helyre hoznod.
2016. márc. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De ha az exét szereti és rá vár, akkor én nem kellek az életébe, ezért voltam rá kíváncsi hogy küzdene-e értem.De már egy hete semmi.
2016. márc. 23. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!