Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van egy lány aki tetszik és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki tetszik és én is bejövök neki. Egyelôre ismerkedünk. Viszont még nem voltam úgy nővel. Sajnos nincs tökéletes alakom, nem tartom magam külsőre szépnek. Kellene emiatt aggódnom? Fontos a kinézet? 18/L

Figyelt kérdés
2015. szept. 9. 11:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha bejössz neki úgyis bejössz, ha nem, akkor meg akármit csinálhatsz, akkor se fogsz, szóval ne aggodalmaskodj. Ne éld annyira bele magad, majd csak ha találkoztatok és kiderül kölcsönös-e a dolog (legalábbis úgy jött le nekem, hogy még nem találkoztatok). Számít valamennyire azért a kinézet, de gondolom nem bűn ronda vagy :) és légyszi ne legyél ilyen tömeg csaj aki ha már van rajta +2 kg. akkor már siránkozik. Szerinted tökéletesnek kéne lenne hogy bejöjj valakinek? Hát akinek meg csak úgy jössz be ha tökéletes vagy, az meg nem ér annyit hogy leállj vele. Ne izgulj, engedd el magad, és add önmagad, érezd jól magad ahogy vagy és gondolj rá hogy ilyen vagy nem lehet változtatni, ebből hozd ki a maximumot. Majd kiderül mi lesz. Ha önmagadat adod az már plusz pont. Nem kell aggodalmaskodni, én is mindig azzal rontottam el mindent, hallgass rám :) sok szerencsét
2015. szept. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Amúgy találkoztunk párszor...

2015. szept. 9. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!