Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácsot szeretnék kérni. Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsot szeretnék kérni. Van egy rosszul működő párkapcsolatom. (már csak a gyerekért vagyunk együtt) de nem akarok szüleimhez hazaköltözni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Párommal nem vagyunk közös kasszán, de 28 ezer + családi pótlékból nem lehet megélni.

Szüleim segítenének, sőt azt szeretnék, hogy hazaköltözzek.

De itthon anyummal nem jó a kapcsolatuk és rettenetesen igénytelen minden szempontból. Nem akarom, hogy a gyerekem ezt lássa minden nap.

Ti mit tennétek? Hazajönnétek úgy, hogy hátha megváltozik majd?


2016. márc. 23. 10:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Hazamennék egy idõre amíg nem találok munkát vagy egyéb alternatívát. Ha adnak fogadd El ha ütnek szaladj El. Legalább lesz tetõ a fejetek felett ingyen, lessz idõd spórolni pénzt, tudnál melózni mert van aki figyel a gyerekre, majd megneveled ha olyat tanul El ami neked nem tetszik.
2016. márc. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent pontosan a rosszul működő párkapcsolat,

Nem mindegy.

Ha ver,vagy ilyesmi,azonnal hagyd ott.

Szerintem költözz haza,rendezd a kapcsolatod anyukáddal.

igénytelenség van,

Segíts a házimunkában.

2016. márc. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Költözz haza ideiglenesen, keress melót, költözz el.
2016. márc. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Nem üt, nem ver csak már lelkileg nem bírom.

Úgy érzem én többet fordítok a kapcsolatba, mint ő.

És a gyerekre is.(Tudom én vagyok az anyja, nekem kell nevelni.)

2016. márc. 23. 10:38
 5/20 anonim ***** válasza:

ideiglenes megoldásban kell gondolkoznod,ahogy előttem is írják!


a gyermekeid és a tető a fejetek felett a legfontosabb! nem vagy olyan pozícióban,hogy válogass sajnos! nézd a gyerekek érdekeit, felelősséggel tartozol irántuk! költözz a szüleidhez,és próbáld rábírni őket a tisztább háztartásra,segíts be. Tudom nem vigasz és biztosan millió dolog van most a fejedben,de jobb ötletem nincs.Ha elköltözöl végre a rossz kapcsolatból,legalább van esélyed a jobb életre.

2016. márc. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
23%

gyerekek bölcsibe/oviba, és mész melózni.

talán melózni kellett volna gyerekek előtt....ugye ugye

2016. márc. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
70%
#6 a jóindulat mintaképe,köszönjuk.
2016. márc. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
32%
miért talán volt munkaviszonya szülés előtt ha most 28ezret kap?
2016. márc. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Feltett egy kérdést,nem azt kérte szerintem,hogy turkáljunk az életében,semmilyen információkból akármire következtetve,és baxtatva.

Szerintem.

Tudom,a napi stresszt le kell adni valahol,de....ne egy ilyen kérdésnél.

Szerintem.

2016. márc. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
27%

akkor szted mit csináljon?

menjen a híd alá?

ha nincs egy forintja se, akkor költözzön haza, gyerekeket adja oviba és menjen dolgozni. bár ha eddig nem dolgozott, akkor kereshet új apucit is, az biztos csábítóbb opció

2016. márc. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!