Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudnék tenni? A barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék tenni? A barátom anyukáját lehet zavarom?

Figyelt kérdés
Úgy volt, hogy 2 napra lemegyek a barátomhoz és még szállást is foglaltunk. Majd egy kérdés miatt (normális hangerőn kérdezte a barátom) felhúzta magát és követelte, hogy szakítsunk.. Majd kidobott a házból.. Meg is kérte, hogy tiltson le mindenhonnan, de mi tartjuk a kapcsolatot. Féltékeny, vagy mi miatt lehet ez? Előre is köszönöm a válaszokat. 15/L

2016. márc. 25. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Szituaciotol fugg meg ahogy tortent.. Te voltal ott te tudod..

16F

2016. márc. 26. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Aszittem a gonosz anyós csak a fiuknál van de tévetem:'D
2016. márc. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
konkrétan annyi történt, hogy megkérdezte anyukáját normálisan, hogy kidobott-e egy papírt, mire felhúzta magát és leszidta.. majd nem érdekelte, hogy mit mond a barátom, azt mondta, hogy ezzel vége a mi kapcsolatunknak.. Mert, hogy "megvádolta".. Könyörgött neki, hogy ne dobjon ki, de nem hallgatta meg..
2016. márc. 26. 13:43
 4/4 Zeusz105 válasza:

15 évesen eleve minek kapcsolat? Meg minek akarnál ott aludni? Annyira nem értitek meg, hogy egy kapcsolat nem gyereknek való. Nincs munkátok, eltartanak benneteket.

Suliba jártok. Még azt se tudjátok, hogy milyen dolgaitok lesznek a jövőben.

Szerintem az anyja is arra akadt ki, hogy vele akarsz aludni.

2016. márc. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!