Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Múlnak az érzéseim mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Múlnak az érzéseim mégis állandóan ő jár a fejemben. Volt már valaki így?

Figyelt kérdés

Mikor megcsókolom már nem érzem azt mint eddig sőt úgyérzem múlnak az érzéseim mégis ha nincsen velem mindig arra gondolok, hogy milyen jó hozzábújni meg stb...

Valaki S.O.S ez most miért van?


2014. febr. 25. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem az elsö részben erösebbek az érzelmek hisz "idegen" és amikor már egy ideje ismered második rész akkor átalakul szeretetté

de ezzel baj nincs

2014. febr. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Moszuke ***** válasza:
kezded "megszokni" a csókját. ez normális
2014. febr. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet csak egy rovidtavu megingas,ez esetben el fog mulni es felerosodnek megint az erzeseid,de az is lehet hogy mar nem vagy bele szerelmes... Elofordul akkor sincsen semmi baj.

Hany eves vagy? Miota vagytok egyutt?

2014. febr. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

az a gáz, hogy nem is vagyunk együtt

csak ilyen barátság extrákkal de én amióta ismerem azóta halálosan szerelmes vagyok/voltam belé most meg már nem érzem amit eddig pedig mivel az elejétől kezdve azt éreztem azt hittem sose fog elmúlni

2014. febr. 25. 21:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Mennyit vagytok együtt egy héten? Lehet h már természetesnek veszed, kell a hiányérzet, a távolság h megerősödjön a kapcsolatotok.

Dobjátok fel vmivel az együttléteket(pl menjetek együtt sportolni, szórakozni)

SZEX, SZEX, SZEX

Próbáljatok ki új, izgalmas pózokat, ezzel fellehet dobni a kapcsolatot

Akarj szerelmes lenni, töröld ki ezt a negatív gondolatot, keresd meg azt, mitől lesz olyan, mint az elején :)

2014. febr. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem azért kezdett múlni,mert én többet akartam,ő nem.aztán túl sok lett már nekem az egész.lelkileg megterhelő.folyton agyaltam,meg kínlódtam.most már nem is érzek kb semmit.
2014. febr. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!