Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kérdésem hogyan szerezhetném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yello111 kérdése:

Kérdésem hogyan szerezhetném vissza a bizalmát, hogy a család együtt maradjon és ne kelljen el válni?

Figyelt kérdés
Azt akarom tudni, hogy 14 éve vagyunk együtt feleségemmel 3 9 éves ikreink vannak, én nagyon szeretem őket és a feleségemet is de elvesztettem a bitalmát 2006 ban sajnos, ő 2003 ban csalt meg így igazából egy-egy de ö ezt nem tudta megbocsájtani nekem.Együtt vagyunk a mai napig de sajnos ki derült van mellettem állítólag 6 éve kapcsolata ami vége lett, igaz nem maradozik ki soha nincs csavargása semmi ami arra utalt volna, hogy van valaki de mindegy. Nem az anyagiak tartanak itthon hanem hogy a három manómért meg örülök a feleségemet meg ennek ellenére is szeretem, és nagyon szeretném vissza állítani egy igazi családot és nem szeretnék máshol másikat kezdeni. Hajlandó vagyok bármi árat megadni ha sikerülne visszanyernem bizalmát. És a legfőbb, hogy van egy barátnője aki utál engem és teljes vállszélességben harcol ellnem és nagyon befolyásolja a párom és őt is el kéne távolítanom. Értelmes válaszok és ne olyan, hogy kössem fel magam.

2014. márc. 9. 22:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%

Ha megcsaltad akkor nem szereted, nincs olyan, hogy 1-1.

Nem fog bízni benned, a barátnőjét megértem, hogy ellened ágál.

2014. márc. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ehhez egy alapos és őszinte beszélgetés kellene, nem tudni, hogy a felek képesek-e rá. Előfeltétel persze, hogy a felek ismerjék is kellőképpen saját magukat. Sajnos nem lehet objektív mércével meghatározni az érzelmek mélységét, de az biztos, hogy általában nincs tökéletes egyenlőség ebben a tekintetben, ráadásul férfiak és nők biológiai adottságokból fakadóan meglehetősen eltérőek, de nemcsak az érzelmeket , hanem pl. a kapcsolat megszakításának, sőt az egyedüllétnek a következményeit is tekintve. Kívülállóként csak annyi biztos, hogy a gyerekeknek az a jó, ha az őket szerető szülők együtt maradnak (még ha csak formailag is) és nem visznek be a családba kívülről más személyeket. Ehhez persze megint csak nagy türelem, önmérséklet, intelligencia kell és az ellenségeskedésnek, feszültségnek semmiféle jele nem engedhető meg. A gyerekek az a mintát viszik tovább majd a saját családjukba, amit kaptak, láttak és tapasztaltak.
2014. márc. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

nem csak az életetek mozgalmas, a leírása is. Ki csalt meg kit, mikor?

" 2003 ban csalt meg így igazából egy-egy de ö ezt nem tudta megbocsájtani nekem."


Te mit csináltál 2006-ban?

2014. márc. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

En nem tagadom en is meg csaltam 2006 bán derült ki nálam is.

En nem azt mondom, hogy jaj szegény en hanem be ismertem. Sajnos megcsináltam. Mostani fejemmel tudom nem kellet volna.

2014. márc. 10. 09:38
 5/12 anonim ***** válasza:

"Együtt vagyunk a mai napig de sajnos ki derült van mellettem állítólag 6 éve kapcsolata ami vége lett, igaz nem maradozik ki soha nincs csavargása semmi ami arra utalt volna, hogy van valaki de mindegy."


Hat en azert az 1 ejszakas dolgokat(ahol nincs telefonszamcsere) es egy 6 evig tarto kapcsolatot nem vennek egy kalap ala.


Hogyan lehet 6 evig kapcsolata valakinek, aminek nincs jele???

2014. márc. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ezen en is csodálkoztam mert mindig velünk volt. Nem csavargot nem maradozot ki. Ezek gondolom állami kapcsolatos lehetet egy hónapban 1-2-3 alkalom.

Nem tudom nem nekem mondta hanem az egyik barátnőjének es onnan olvastam. Mindig észre vettem ha volt valami. A 6 evet en is soknak tartom mert ha az annyival jobb lét volna mint itthon akkor hamarabb fel áll. De lehet a srácnak nem kellet a hozza járó három csomag.

Azt el ismer tényleg nagyon csinos vékony de a férfiakat ismerve nem veszik nyakukba másnak a hármas ikreit.

Annyira meg nem vagyok hülye hogy végig asszisztáljam. Nekem nem tűnt fel hogy lenne valakie.

2014. márc. 10. 10:28
 7/12 anonim ***** válasza:
6%

Hat akkor udvarolj!


-Szivasd

-Vegyel uj alsogatyakat

-Vegyel egy masik telefont es kapjal rola neha pikansabb sms-eket

-teremts versenyhelyzetet. Azzal tudod igazan motivalni.

-Tunjel el estekre meg neha 1-1 hetvegere

-az erzelmeidrol, terveidrol soha ne beszelj

-egyszeruen alazgasd meg viccesen

-a hosszu tavu terveket redukald 1 max 1.5 evesre

-a gyerekek oktatasa nem a te felelosseged! Csupan addig, amig az asszony jol viselkedik.


Feszitsd a helyzetet! Add meg neki a lehetoseget, hogy felalhasson az asztaltol. Aztan vagy beindul ujra a kemia vagy nem.


En ezt csinalnam. Az eddigi tapasztalataim szerint ez az a helyzet, amikor tudni kell bloffolni... Amig en ilyen helyzetemben oszinte voltam, csak meg melyebbre kerultem. Ugyhogy jatssz/hazudj/bloffolj!

Arra terelgesd a dolgokat, hogy mehessen, ha akar! Akar meg indokot is adhatsz neki. Extrem esetben en felrelepnek es masnap elmondanam. Ne engedd, hogy kiskutyat csinaljon beloled!


Amugy jo gyereknek tartalak! Fel a fejjel!


39F (17 eves kapcsolat, egy csinos jo alaku feleseggel es 2 srac 12F, 7F)

2014. márc. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Jajj, de tök vagy te 7-eske!

Ebből áll az életed, hogy mórikálod magad...

Jó, az még hagyján, de ez azért sok nekem, így reggeli helyett:

"a gyerekek oktatasa nem a te felelosseged! "


Aha.

A gyerekeid ehhez mit szólnak? Most még semmit, de egyszer fel fognak nőni, és megkérdezhetik.


Nekik mit mondasz?

Arra vagytok, hogy az anyátok szó nélkül mély torkozzon, amúgy meg éljetek boldogan?

2014. márc. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia 3-as vagyok, de még mindig nem értem:


2000- házasság

2003- ő megcsalt de ezt nem tudta megbocsátani neked (????)

2006- te megcsaltad, bánod

2008- kezdődik egy tartós kapcsolata (6 év, már vége van)

2014 - te nem akarod elhagyni, ő se mond ilyet, a barátnő furkálódik.

Jól értem?

2014. márc. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kerdezo: Latod, hogy mukodik!!! ;D
2014. márc. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!