Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mas is igy latja a dolgokat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mas is igy latja a dolgokat?

Figyelt kérdés
Gykn rengeteg tini van akik depisek es magukba fordultak es keresik a szerelmet.. En sokkal beszelek es siman tudnek nekik part talalni.. De ti igy ug latjatok h egymásra talalhatnanakmar ezek az emberek itt gykn??

2016. márc. 28. 20:13
 1/7 Fruzs33 ***** válasza:
Én is keresem a szerelmet,de jó lenne már,ha mindannyian megtalálnánk.
2016. márc. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak azon sírnak itt akik már előre is bocsánat, de szerencsétlenek. Még ha nem is akar kimozdulni, akkor is van a neten annyi oldal ahol tudna "csajozni". Csak jobb itt sírni, hogy jaj ennek se jövök be, jaj annak se. Aláírom, hogy nehezebb minden nap beszélgetni lányokkal amíg nem találsz olyat akivel kölcsönösen jók vagytok, de ha erre lusták akkor megérdemlik.
2016. márc. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2es van benne vmi.. De én a csajoknak bejövök es nem akarok itt gykn ismerkedni csak beszélgetni új emberekkel..
2016. márc. 28. 21:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is, mondjuk ha úgy alakul akkor éppen nem vagyok semmi rossz elrontója, de én is az élő ismerkedést preferálom.
2016. márc. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hát én egy ideig úgy voltam, hogy tök jó ez a gyks ismerkedés, aztán miután megtaasztaltam, hogy a szálak úgyis elhalnak, tiszt fölöslegesnek látom. hülyeség itt próbálkozni bepasizni/becsajozni. egyrészt mert nagyon kicsi az esélye, hogy olyan személyt fogj ki aki normális távolságra lakik tőled, ha meg olyannak kezdesz el ismerkedni, aki a világ másik felén él, ugyse találkoztok, és az egésznek akkor mi értelme van? enni egymás agyát gép előtt? á, értelmetlen. nem is tudom mit vár az, aki itt akar ismerkedni. vagy akár mit ár az, aki SZERENCSÉTLENKEDVE akar itt ismerkedni, úgy, hogy beadja itt, hogy milyen egy elhagyatott, és akkor persze a segítőkész tini lányok/fiúk mind ráugrálnak, hogy ha más nem is tudott segíteni, nekik mindenképp sikerülni fog...
2016. márc. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hmm 4es igaz igaz 😁 de.. En talaltm sok lányt aki max 20kmre van.. Ezé közül 2 normalis es beszelek veluk.. Nem azt mondom h gykn lrobalkozatok mert nekem csak serencsem volt!! Élőben kell az ilyet csinalni es egy lánnyal mar beszeltem meg találkozót szovaal majd kiderul mennyire komoly dolgok lehetnek itt..
2016. márc. 28. 21:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem gykn a sok problémás válaszol egymásnak jó választ, ők is tudjak mit kene teni , de gykt olvasok meg joban felekxd
2016. márc. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!