Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú 8 hónapja szakítot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú 8 hónapja szakított velem és nemtudom feldolgozni bőven nem az első barátom volt de azóta nem tetszik senki nemtudom elfelejteni folyton szomorú vagyok sírok és próbálom felidézni a multat. Tippek tanácsok? Nagyon sok mindent próbáltam.

Figyelt kérdés
Hogyan felejtsem el?

2016. márc. 28. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Esetleg az osszes emleket ami ra emlekeztet dobd ki/torold ki es az osszes kozosseg oldalrol tiltsd le a gyereket es probalj meg a barataiddal sok idot tolteni es ha veluk vagy es valami programot szerveztek akkor nem fog majd eszedbe jutni a fiu,mert a barataiddal leszel elfoglalva..(en is igy csinaltam amikor velem szakitottak) 15/l
2016. márc. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Járj el társaságba barátokkal, barátnőkkel. Szórakozz, kapcsolódj ki. Próbálj meg minnél kevesebb időt egyedül tölteni, mert minden perc amit azzal töltesz, hogy a multba kapaszkodol csak a fájdalmad és a hiányérzeted táplálja. Ha pedig mindig azzal foglalkozol mi történt, és mit veszítettél el, előbb-utóbb el jutsz arra a pontra, hogy mindenkit el fogsz magadtól taszítani. Azt is aki még kitart melletted, akit még érdekel az mi van veled és talán segíthetne is, ha hagynád. A múlt sebeit nem kell állandóan felszaggatni, hagyni kell begyógyulni. Elfelejteni soha nem fogod azt ami jó jóvolt, de nem élhetsz folyton a multban, mert nem fogod soha megtalálni mi a szép, vagy a szebb a mában.

Például elg sokat segítene ilyenkor az, ha olyasmikkel foglalkoznál ami leköt, ami lefoglal, ami nem engedi hogy elkalandozzanak a gondolataid. Idővel szépen lassan majd a háttérbe fognak kerülni a régi emlékek és utat fognak engedni az újaknak. lehet pár hónap, lehet 1-2 év, de előbb vagy utóbb meg fog szűnni a fájdalom lassan de biztosan, csak tudnod kell ezt kezelni és nem hagyni hogy a fájdalom uralkodjon rajtad.

Valamint amíg nem tudsz másra koncentrálni, addig ne is próbálkozz komolyabb kapcsolatot helyette keresni, mert annak nem lesz jó vége, de ne zárkózz be. Ismerj meg új embereket, tölts velük sok időt, szórakozz. Ezzel saját magadnak könnyíted meg a gyógyulást.

2016. márc. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazábol elég sokat járok el a barátaimmal sétálni kirándulni de a fiu barátaim mind kinem állhatják őt tiltani már nemvolt szükséges 2honapon keresztül 2 naponta tiltott le és oldott fel mindenhol aztan letiltott egyszer mindehol és vége pedig van egy fiu akivel nagyon joba vagyok és ő még egy baráti körbe jár vele és folyton rólam beszél de elhordta a barátaim mindennek és még ígyis szeretem tényleg lehetne nála sokkal jobb sokkal helyesebb februárba megis próbáltam de egyszerűen csak egy üres kapcsolat volt és azt a fiút ki is dobtam egy emléktárgyat hagytam meg tőle aztis jo mélyre elsülyesztettem a fiókomba de indoka a szakításra: túl magas voltam neki (5cm különbség volt köztünk) ugyanakkora lábméret is zavarta mert 41 és hogy túl dagi vagyok 170cm 50kg
2016. márc. 28. 21:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Aki ilyen indokokkal szakít, az nem szeretet téged soha. Szóval jól tetted, hogy kidobtad. Azt a társaságot meg szerintem amennyire lehet próbáld mellőzni amelyik rá emlékeztet, Keress új barátokat. Mindegy hol, de kerülj el mindent amennyire csak lehet ami rá emlékeztet pár hónapig. Tudom hülyén hangzik, de másképp nem fog menni. Amíg naponta szembesülsz azzal ami rá emlékeztet és nem tanulod meg figyelmen kívül hagyni a helyhez, az emberhez, egy zenéhez amit együtt hallgattatok, vagy egy illathoz kapcsolódó érzéseid vele kapcsolatban addig amennyire lehet kerüld ezeket el.
2016. márc. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!