Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy itt megismertetek valakit aki nagyon fontos lett nektek?

Figyelt kérdés

Én ebben a helyzetben vagyok, megismertem itt egy másik embert (lányt) és nagyon jól kijöttünk, minden nap beszéltünk, én annyira megimádtam őt, hogy csak rá tudtam gondolni. Az a fő baj, hogy amint kezdődött az egyetem egyre kevesebbet tudtunk beszélni, végül már nem is volt olyan mint régebben, ő gondolom jól elvolt ott a kollégiumban én meg nem akartam zaklatni őt, meg zavarni így megszakadt a kapcsolatunk, ennek csomó ideje és még mindig nem tudtam őt igazán elfelejteni, úgy érzem, hogy bárcsak ő lehetett volna az igaz szerelmem.


Ti is voltatok más hasonló helyzetben ?

Ha igen, hogyan felejtettétek el azt aki fontossá vált ?



#mókus #tigrikse
2015. júl. 1. 20:53
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Találkoztatok már?
2015. júl. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Sajnos nem jött össze, mert nagyon messze lakunk egymástól, és mire találkozhattunk volna.. addigra már vége volt.


Próbáltam másokkal is ismerkedni személyesen is de nem ment, ő jár még mindig a fejemben, egyszerűen most is csak remélem véletlen belefut ebbe a kérdésbe és megismer, hogy ki vagyok és újra beszélhetünk. Bár szerintem ő már a létezésem is elfeledte.

2015. júl. 1. 20:59
 3/26 anonim ***** válasza:
Ki vagy?:)
2015. júl. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Hogy értve ki vagyok :?
2015. júl. 1. 21:04
 5/26 anonim ***** válasza:
Hany eves inkabb?
2015. júl. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
22 éves, de 21 voltam amikor még beszélgettünk, születésnapomra még fel is köszöntött, akkor beszéltünk utoljára. :(
2015. júl. 1. 21:07
 7/26 anonim ***** válasza:

Ilyen velem is előfordult egyszer, bár olyan szempontból jobb volt a helyzetem a tiédnél, hogy illető kerek perec megmondta, hogy nem akar tőlem semmit... Mára pedig már sikerült találnom sokkal jobbat nála, akivel ráadásul találkozni is tudok rendszeresen :)

Úgyhogy nem szabad leragadni egy személynél, ha nem jön össze, kitartóan folytatni kell a 'keresést' :)

Sok sikert ;)

2015. júl. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Szegenykem :(

En hiszek a Sorsban, lesz neked meg igaz szerelmed:)

2015. júl. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
köszi, de itt olyan helyzet, volt hogy én próbálkoztam nála, de úgy éreztem nem vevő rá, ezért el se mondtam neki, hogy mennyire megszerettem, mennyi mindent jelentett nekem anno, de most már nem állhatok elé azzal, hogy: "szeretlek téged"..
2015. júl. 1. 21:09
 10/26 A kérdező kommentje:
A kulcsszavak is azért azok amik, mert így becéztem őt, hátha véletlen itt van még újra az oldalon és olvassa ezt, annyira boldog lennék ha beszélhetnék vele csak egy kicsit is.
2015. júl. 1. 21:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!