Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek, hogy az élettársi kapcsolat alatt megismertetek valaki mást és belezúgtatok?

Figyelt kérdés
két és fél éve vagyok együtt a párommal, ebből kb, két éve lakunk együtt.sajnos az utóbbi időben egyre inkább ellaposodott a kapcsolatunk. Az elején nagyon szuper volt, óriási szerelemnek indult, de valahogy az utóbbi időben egyre inkább úgy érzem, hogy unalmassá kezd válni a dolog.A párom nagyon jó ember, anyagilag is mindenünk megvan, bármiben lehet rá számítani, mégis vannak problémák a kapcsolatunkban. ő nem túl izgalmas társaság, valahogy azt vettem észre, hogy nem nagyon tudunk egymással beszélgetni és jókat nevetni sem.Egyszóval unatkozom mellette, annak ellenére, hogy sok közös programon veszünk részt, utazunk stb. Erre az évre terveztük az esküvőt is, de én nem vagyok már biztos benne, hogy tényleg akarom. De nem tudok dönteni, mert ugyanakkor ott van bennem, hogy nagyon megbízható, lehet rá számítani, csak az izgalom hiányzik. Ugyanakkor borzasztóan sajnálom is szegényt, mert ő nagyon szerelmes belém. Ez a tépelődő állapot már vagy egy négy hónapja tart nálam, és most jött egy csavar is a történetbe, mert közben megismertem valakit, aki nagyon tetszik nekem, de neki fogalma sincs erről, csak jóban vagyunk. Benne minden megvan - legalábbis úgy tűnik - ami a vőlegényemben nincs meg. Teljesen felkavart és egyfolytában rá gondolok. Nagyon el vagyok keseredve, és össze vagyok zavarodva, és nem is tudom senkinek elmondani :-( A családom egyfolytában ezzel bombáz, hogy mikor lesz már esküvő, stb., meg hogy milyen szerencsém van ezzel a pasival. Közben meg senki nem sejti, hogy én folyamatosan valaki másra gondolok:-(( mi a véleményetek erről?
2016. jan. 12. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne erőszakold meg magad.Elvárásból ne állapodj meg.Te vagy a legfontosabb!:)

Biztos frusztrálhat,hogy erőltetnek külsőtényezők olyan helyzetbe amit a szíved mélyén nem szeretnél..változtass radikálisan.Nehéz,átestem ezen tudom milyen.

Ha már más emberen jár az eszed...ott már gondok vannak.

2016. jan. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ennek a kapcsolatnak vége van, pláne, hogy már új férfit is észrevettél!


Remélem nem függsz a párodtól anyagilag,mert akkor nehéz dolgod lesz. Nem az a baj, hogy más érdekel, hanem, számolnod kell azzal, hogy elhagyod a vőlegényed,és aki most tetszik,azzal se lesz semmi, és egyedül leszel. De tudnod kell, hogy jobb egyedül,mint egy állóvizű lapos kapcsolatban,ahol gyakorlatilag a vőlegényed nem is érdekel már téged.

2016. jan. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem függök tőle anyagilag, ez nem jelentene problémát. És persze az se biztos, hogy ez a másik pasi szeretne tőlem valamit, hiszen mint mondtam, nem is sejti, hogy ő nekem tetszik :-) A fő probléma az, ami már előtte is jelen volt, hogy alapjában véve nem vagyok boldog a párommal, de nem tudok dönteni, hogy jobb egy olyan ember mellett, aki tuti nem csal meg, mindent megtenne értem, nyugodt életem lenne mellette, egyszóval biztos talaj, mint szakítani vele és kiugrani a teljesen ismeretlenbe. Mindig az lebeg előttem, hogy lehet h én vagyok a hülye, hogy nem tudom értékelni szegényt.
2016. jan. 12. 13:52
 4/7 anonim ***** válasza:

nyugodt lenne egy ideig, de teljes boldogtalanságban lennél! egy idő után hihetetlen stressz és szorongásban élnél,NE AKARD EZT kérdező...


lépj... mond meg neki, hogy nem vagy vele boldog és jobb,ha külön utakon folytatjátok.


Minden jót kívánok :)

2016. jan. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Másik emberről mit kell tudni? milyen, hogy ismerted meg?
2016. jan. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
a bátyám barátja.igazából már nagyon régen ismerem, de csak mostanában kerültünk közelebbi kapcsolatba, mert régebben szinte sosem találkoztunk. Az utóbbi időben többször volt alkalmunk beszélgetni és nagyon értelmes srácnak tűnik, udvarias, jószívű és hasonló dolgok érdeklik, mint engem. És helyes is, de ez persze részletkérdés :-) és jelenleg nincs senkije. Szerintem én is szimpi vagyok neki, de semmiféle utalás nem történt egyikőnk részéről sem, mivel nekem van valakim. az a röhej az egészben, hogy szerintem neki fogalma sincs róla, h mennyire odáig vagyok érte :-))))
2016. jan. 12. 16:27
 7/7 anonim ***** válasza:

A kérdésre válaszolva: volt. Nagy vonalakban leírom nálam mi volt, hátha segít egy olyan ember válasza is, aki már átesett ezen. Nem is olyan rég. Jól döntöttem. A szituáció nagyon hasonló volt, de mégsem ugyanaz. Sokat dolgozott, alig volt időnk egymásra, sokszor úgy éreztem nem figyel rám, de azt is beláttam hogy az ő munkája ilyen. Soha nem éri utol magát, feszített a tempó. Fáradt volt, kedvetlen stb. Nos, egy ismerősömmel (munkahelyem révén, de nem kollégám) elkezdtünk beszélgetni. Személyesen, telefonon. Találkozgattunk is. Úgy éreztem ő megért, bolondul értem, jól esett. Kedves volt és nagyon de nagyon vonzódtam hozzá... Őrlődtem. Nekem is átfutott az agyamon hogy mi lenne ha. Mint nálad. Annyi különbséggel hogy tudtam hogy a párom biztos nem hagyom el miatta. De az a kisördög... Aztán végiggondoltam az egészet, a kapcsolatunkat. És rájöttem hogy ez csak egy kis "egyenlőtlenség" amit ki KELL simítani. Dolgozni akartam a kapcsolatomon. Nagyon jól tettem. Hullámvölgy volt, és tiszta fejjel már tudom hogy ha léptem volna, életem legnagyobb baklövését követtem volna el. És jól tettem hogy nem tettem.

Rábeszélni nem akarlak, lehet hogy neked az lenne a jobb ha kilépnél a kapcsolatból, nem biztos hogy akarod az esküvőt, ez lehet árulkodó jel is hogy tényleg nem kéne, de lehet hogy csak megijedtél, mert ez nagy dolog ám. Én azt tanácsolom, hogy mérlegeld a dolgokat, és a fellángolást kizárva a fejedből egy kicsit, gondolj át mindent. A jelent s a jövőt egyaránt. Mi lenne a jó Neked, mit szeretnél Te igazán. Bárhogy is érzed, azt tedd amit a szívedből tennél. Ha szeretnél maradni a kapcsolatban és szeretnéd megjavítani azt, verd ki a fejedből a másik illetőt. Ha pedig nem vagyok boldog, és azt érzed ez nem is fog újból megváltozni, akkor legyél önző, nézd hogy neked mi a jó, hogyan lehetsz boldog, és kíméletesen közöld ezt a pároddal.

Minden jót kívánok és remélem minden jól alakul majd!:)

2016. jan. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!