Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek a lányok, nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a lányok, nők többsége miért nem szeret vagy tud vagy akar nyíltan visszautasítani valakit?

Figyelt kérdés
Számtalanszor tapasztalom, hogy nem akar nyíltan visszautasítani, de ugyanakkor kis idő elteltével pár találka után már érzem, hogy csak annyira keresi a társaságomat, mint egy jó náthát. Egyszóval nem értem, miért nem kell egyértelműen visszautasítani ehelyett? Jó párszor megesett már velem, nem fogok összetörni vagy sírva fakadni rajta.
2014. márc. 27. 19:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mert jó nekik ha foglakoznak velük.
2014. márc. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hát nem tudok ebben segíteni ,mert én tudok visszautasító lenni :D
2014. márc. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Anyáskodás, anyai ösztön vagy sajnálat és egyfajta bűntudat. Van akibe be van építve és elenyésző akibe nincs.
2014. márc. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
66%
Én csinosabb nő lévén gyakran találom az érdeklődés középpontjában magamat. Ez számomra a legtöbbször terhes. Ugyanakkor nyíltan nem akarom megmondani soha az illetőnek, mert azt gondolom, hogy akkor egy szívtelen r.ancnak tartana. Inkább csak finoman tudatom vele, hogy nem viszonzom az érdeklődését. Sztem ez is korrekt. De ha már a nyíltságnál tartunk, ennyi erővel ti is konkrétan a szemünkbe mondhatnátok, hogy mit akartok ahelyett, hogy hívtok minket ide-oda-amoda. Ha valaki nyíltan megkérdezné, hogy szerenték-e vele párkapcsolatot létesíteni, akkor nyíltan megválaszolnám, hogy nem. De ti sem így álltok hozzá.... :)
2014. márc. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Szerintem élvezik hogy játszanak a pasikkal.

vagy

Nem akarnak megbántani,és nem merik nyíltan kimondani.

vagy

Egyszerűen nők! és minden dologba beleképzelnek valami mást,minden szó mögött valami mást kutatnak,így nem tudják elképzelni,hogy tisztán,világosan megmondják mi a helyzet,mert azt hiszik a férfiak is mást képzelnek majd bele a mondanivalójába,így inkább megvárják amíg lekopsz magadtól.


Na, válasszatok.

2014. márc. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Önzőség az előbb említett bűntudat mentén. Csak magukra gondolnak, hogy ne kelljen rosszul érezniük magukat, holott nem is feltétlenül kellene, milliószor korrektebb lenne és nagyságrendekkel kevesebb bonyodalmat, hülyének nézést generáló az egyenes út. Jellemgyengeségnek nyugodtan nevezhető. Tényleg a többségi metódus ez - igen szomorú.
2014. márc. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
19:27 : Na jó, de ha meghívok valakit vagy meghívatja magát, már gondolhatná egy egyszerű barátot nem hívok meg általában semmire...
2014. márc. 27. 19:47
 8/16 anonim ***** válasza:
Ez a probléma. Ti el sem tudjátok képzelni, hogy mi csak barátkozni akarjunk.
2014. márc. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

4-es azért megnézném az arcodat mikor a elhív ide-oda-amoda helyett rögtön neked szegezné a kérdést emberünk, hogy Létesítenél velem párkapcsolatot? Úgy random pl utcán vagy akárhol....:-D :-D


Nem kell nyílt visszautasítás, mert már az elejétől lehet látni a jelzéseikből és testtartásukból illetve gesztusaikból, hogy jó vagy vagy sem.....baljós jelek esetén pedig jobb odébb állni...így egyrészt a csaj nem lehet biztos abba, hogy mit akartál tulajdonképpen...másrészt felvetődik a kérdés, hogy kinek nem kellett ki? :-D Jézusom a női jelzésekre oda kell figyelni nagyon és nem menni ész nélkül minden csajra akinek szép a szeme meg a .....:-D

2014. márc. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
19:53 : Hogyne tudnám, viszont akkor például ne én fizessem a vacsorádat, ha pedig én fizettem legközelebb Te hívj vissza engem.
2014. márc. 27. 19:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!