Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akar valójában a srác?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar valójában a srác?

Figyelt kérdés
Beszélgetek 1,5 hónapja egy fiúval akivel egy suliba járunk, egy évvel idősebb nálam és egy iskolai kiránduláson ismerkedtünk meg. A kirándulás óta ír nekem minden nap..néha puszis smajlik is vannak meg egyébként nagyon aranyos velem meg nagyon jófej sok közös vonást is felfedeztünk és tök jól elbeszélgetünk bármiről.. De ha iskolában találkozunk csak köszönés van..már párszor volt kisebb beszélgetés de semmi komoly...ha én próbálok nyitni felé vagy esetleg arra utalni hogy ketten csináljunk valamit furcsán leráz amit nem nagyon értek..és mások sem.. Szóval nem tudom hogy most ő egyáltalán mit szeretne tőlem vagy csak beszélgetni akar valakivel? Vannak nagyon jó barátai meg volt már barátnője tehát nem az a felénk srác típus és így még érthetetlenebb az egész számomra.. Valami tipp hogy mit kéne tennem vagy mit akar vagy miért ilyen? Én már nem tudom.... 18f 16l
2016. márc. 30. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Először is 18f 16l az nem 1év korkülömbség.

Másodszor egyidőben kétévfolyamot ugyanoda

nemvisznek iskolakirándulni.

Mi a tippem? Rád nézve, csak sajnálat.

2016. márc. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Először az évfolyamot írtam hogy egy évvel idősebb... És ha érdekel ez egy olyan kirándulás volt amire bárki jelentkezhetett.. Na de mindegy..


Más?

2016. márc. 30. 22:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle vagy a barátaitól. Mást nem tudsz tenni
2016. márc. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
nem érdekel.
2016. ápr. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!