Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nagyon gáz dolog?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon gáz dolog?

Figyelt kérdés

Az van hogy ha valaki Számomra fontos akkor szeretem tudni hogy jól van... DE... Ez nállam néha úgy jön ki (pl. Barátomnál) hogy hogyha megölel én képes vagyok percekig a mellkasa bal oldalán tartani a fülem és hallgatni ahogy ver a szíve (ez lelki sérelem miatt alakult nállam ki)


Sokan mondták hogy ők nem szeretik de nagyon rossz hogy nem tudhatom 100%-osan hogy jól vannak...


Nagyon gáz hogy ezt csinálom...?



2016. márc. 31. 22:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
36%
Beteges. Lelki sérelem ide vagy oda. Az emberek ezt taszítónak tartják meg betegnek ami tény és való nem normális.
2016. márc. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
98%
Hát. Én cukinak tartom ha egy csaj hozzámvágja hogy épp milyen a szívverésem :D nagyon nagyon frappáns (klisés..) válaszokat lehet adni. Szerintem nem gáz, ahogy mondtam édesnek tartom.
2016. márc. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Ezzel tisztában vagyok. És akik kérték hogy ne tegyem azoknál nem is teszem.


Egyébként úgy hogy nem tudod milyen sérelmem van nem igazán mondhatnád ezt.


Egyébként nem teszem ezt percekig csak képes lennék...



De azért Köszi a választ

2016. márc. 31. 22:44
 4/19 A kérdező kommentje:

2-es Köszi...

Ezt eddig mondjuk egy embertől Hallottam..


Csak az bánt hogy sokan mondják hogy ne...

2016. márc. 31. 22:45
 5/19 anonim válasza:
95%

Nekem ez tökre bejön . En is szeretem figyelni a barátaim szivvereset .de ők mar megszokták :D :)

Engem ez megnyugtat.

2016. márc. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Engem is... (egyébként nem jelentem ki hogy kinek milyen a szívverése)


Nekem az az egyetlen bajom hogy tudom hogy a barátom szívbeteg😢


De ameddig hagyja hogy hallgassam addig nincs bajom és nem aggódom annyira. (egyszer mikor csak ketten voltunk hagyta hogy kb. Egy órán keresztül azt hallgassam /persze beszélgettünk de/ csukott szemmel szinte mozdulatlanul feküdtem a mellkasán...)

Nagyon jó volt...


Meg erről nagyrézt meg lehet állapítani ki milyen hangulatban van😊

2016. márc. 31. 23:09
 7/19 anonim válasza:
100%
Wáó ! Ez szerintem tökre aranyos . :)
2016. márc. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm...

De sokan mondják hogy le kéne szokni erről csak az a baj hogy nem tudok...😡

2016. márc. 31. 23:44
 9/19 anonim válasza:
Ezzel szerintem semmi baj nincs. Neked ilyen a termèszeted. Lehet hogy kicsit olyan bújós természetű vagy. Ezen szerintem nem kell változtatnod. Csak valamiért páran nem szeretik az ilyet. Nekem nincs ezzel gondom, így legalább át tudom ölelni az ilyen tipusú lányt.
2016. ápr. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem gáz, bár ritka dolog, hogy valakit érdekel. Én folyamatosan hallgatnám a párom szívét és azt is imádom, ha ő hallgatja az enyémet. Ne aggódj emiatt!
2016. ápr. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!