Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nagyon gáz dolog?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon gáz dolog?

Figyelt kérdés

Az van hogy ha valaki Számomra fontos akkor szeretem tudni hogy jól van... DE... Ez nállam néha úgy jön ki (pl. Barátomnál) hogy hogyha megölel én képes vagyok percekig a mellkasa bal oldalán tartani a fülem és hallgatni ahogy ver a szíve (ez lelki sérelem miatt alakult nállam ki)


Sokan mondták hogy ők nem szeretik de nagyon rossz hogy nem tudhatom 100%-osan hogy jól vannak...


Nagyon gáz hogy ezt csinálom...?



2016. márc. 31. 22:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Az aggódást túlzásba vinni- na az egy kapcsolatgyilkos dolog. Szerintem próbáld meg kontrollálni. Persze az szép és jó, ha kimutatod, hogy törődsz vele, de kérlek.
2016. ápr. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

9-10 Köszi...


11 az van hogy barátom tisztában van ezzel és őt nem zavarja...

A többiek azt se tudják mért van ez nekem mert volt egy 1 hónapos ,,elzárkózásom" azután lettem ilyen... Ők csak sejtik hogy valami volt...

Igazándiból őket az zavarja hogy épphogy nem egymagasak velem (3-4 cm) és hát hogy furán néz ki néha...

2016. ápr. 1. 19:01
 13/19 anonim válasza:
Lehet hogy különc dolog de szerintem ha a negfelelő helyen ès időben teszed nem hiszem hogy gàz. Èn nagyon szeretnèm ha a làny igy bujna hozzàm ès èn is szeretem ha a szíve fölè hajthatom a fejem. Èn izgalmasnak talàlom mindkèt helyzetet. Nyilvàn ha a làny ezt pl random egy tömött villamoson csinàlja akkor zavarba jönnèk:-) Ugy furi lenne :-) de amugy rettenetesen elveznèm.
2016. ápr. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nem tömeg elött teszem... Max akkor ha kettesben vagyok valakivel és ölelést kapok bármilyen okból. Ha adok akkor nem mert az úgy tudom hogy gáz.
2016. ápr. 3. 11:18
 15/19 anonim ***** válasza:
Nekem sincs semmi bajom ezzel, sőt...
2016. ápr. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Lardiologus vagy?
2016. ápr. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Nem nem vagyok az.

Nem is lehetnék még... Tudtommal..

2016. ápr. 21. 16:46
 18/19 anonim válasza:
Szerintem nem gáz, tök izgalmas, én imádom, ha hallgatják a szívemet!
2016. ápr. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Nem értem mért nem tud mindenki így álni ehez és elfogadni... De Örülök hogy nem mindenki szerint gáz😊
2016. ápr. 21. 16:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!