Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vastag, nekem nemtetsző lábam...

Vastag, nekem nemtetsző lábam van, lehet e ezt valahogy meggátolni, hogy nelegyen ilyen vastag? Mezomorf testalkat vagyok igy könynen izmosodok, a lábamon izmos de zsiros is főleg a belső combom és hátsorésze. tudnátok tippet hogy mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
2014. nov. 15. 00:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Sport. De ebben az esetben a kardiót ajánlanám, hogy további izomtömeget már ne növessz.

Étkezés. Lehet próbálkozni, csökkenteni a kalóriabevitelt. Tapasztalatból mondom, hogy onnan marha nehéz eltüntetni a zsírt. Marha lassan csökkent le nekem is, felsőtestem már elég vékony, de a belsőcomb még mindig zsíros.

Krémekben nem hiszek, mert azok zsírt nem tüntetnek el. Vannak egyéb kezelések, amikről meg nincs tapasztalatom, de ha Pesti vagy, akár ezek után is érdemes utánaolvasni, mert a kuponozós oldalakon el lehet csípni ilyeneket olcsón és ha fővárosi lennék, ki is próbálnék párat.

2014. nov. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tegyél fel fotót. Lehet hogy soknak tetszik.
2014. nov. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Arányok maradnak, mivel az alkati kérdés. Ha lány vagy, a belső combi zsír nagyon fontos, vigyáz is rá a szervezet, ha sikerül is eltüntetni, a menzeszednek annyi lesz.
2014. nov. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,egyébként Fiu vagyok 17,1,74 cm 77 kg
2014. nov. 15. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!