Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sportos lányok! Nálatok mennyire fontos a külső egy pasinál? És a belső?

Figyelt kérdés
lehet egy fiúnak esélye nálatok, ha nem egy Adonisz?

2014. júl. 20. 22:51
 1/6 Botos Gesztenye válasza:
78%
Nekem inkábba belső számít, mert lehet a pasi adonisz és bunkó és lehet nem annyira kigyúrt felsőtesttel rendelkező, de kedves szeretetre méltó...stb. Szóval nem minden a külső.Ja és neérdekeljen ,hogy mások mit szólnak majd hozzá az a fő hogy boldog légy 😊
2014. júl. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Hát azér nálam annyi számít hogy tulságosan ne légy elhízva de a belső sokkal de sokkal fontosabb az már mellékes ha kigyúrt és szexi az a valaki. De mielőtt kapcsolat lenne úgy is felszínre kerülne milyen is legbelül és az majd eldönti! :)
2014. júl. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%

A belső sokkal fontosabb. Egyszer úgy is megöregszünk, nem leszünk olyan szépek, mint fiatalon... Ha az egyetlen jó dolog is elvész az emberből... akkor mi értelme van a kapcsolatnak? Nem mindegy kihez kell majd hazamenned... akinek eltudod mondani a problémáidat, tanácsot kérhetsz tőle, együtt tudtok nevetni stb... vagy ahhoz aki csak jól néz ki, de igazából fullra nem érdekled.

Persze ha sportol, az pozitívum, mivel kitartónak és motiváltnak kell hozzá lennie, ami jó, nagyon jó. De ez már csak ráadás legyen :)

2014. júl. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
34%

A kérdésből ítélve te sem vagy adonisz, viszont sportos barátnőt akarsz.

Ha te elvárod, hogy sportos legyen, ő miért ne támaszthatna ilyen elvárást veled szemben?


Egyébként a kérdésre válaszova: Igen, lehet esélyed. Én se vagyok kigyúrva, sőt, még felesleg is van rajtam. Ennek ellenére gyönyörű csajom van:)

Szóval fel a fejjel!

2014. júl. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 EffyStonem96 ***** válasza:
100%

Lehet esélye, persze. Elsősorban a belső számít. Hiába rohadt szexi, kigyúrt modell valaki, ha amúgy meg buta mint a tök, vagy bunkó, és még sorolatnám.

Nálam ami a külsőben számít, az az, hogy azért ne legyen nagyon elhízva. A kockahas csak kellemes extra lehet, egyáltalán nem fontos. Ami még lényeg, hogy legyen igényes valaki. Ne büdösen, koszosan a szakadt tréningjében járjon az utcán, ilyesmire gondolok, persze ez kicsit túlzó példa :)

2014. aug. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én vékony sportos nő vagyok és ilyen férfit is szeretnék kapni. Nem kell kigyúrtnak lennie, de ne legyen kövér. Igen, nekem számít a külső, mert én sokat teszek azért, hogy így nézzek ki, és ezt valahol el is várom a partneremtől.
2019. jan. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!