Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert van az hogy en nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az hogy en nem akarok osszejonni egy fiuval se, csak talizgatni mondjuk hetente 1x? Miert nem tudnek tobbet egyutt lenni egy fiuval se pedig bejon?

Figyelt kérdés

Szivesen talizok hetente 1x 3 orat egy fiuval es nagyoon jol elvagyunk es facebookon beszelunk de nekem sok lenne ha mondjuk majdnem minden nap egyutt lennenk es atmennenk egymashoz.

Most is osszeakar jonni velem egy fiu de ezt erzem:/

Mas is van ezzel igy?

Meg 15/L vagyok lehet h nem vagyok meg felkoszulve egy kapcsolatra. Csak azt nem ertem mikor velem egyidoseknek komoly kapcsolata van. Hogy csinaljak?

Mi a baj velem?


2016. ápr. 2. 16:05
 1/9 anonim válasza:
ezzel nincs semmi baj. mindenki más hogy van ezzel és ha te úgy érzed h nem tudod magad még "el kötelezni" valakivel az nem azt jelenti h gond van veled,csak még nem nem állsz rá készen
2016. ápr. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Rajottem h meg szeretem az exem es most jobb lehetne a kapcsolatunk.

Hianyzik

Rossz otlet lenne megint osszejonni vele?

2016. ápr. 2. 22:29
 3/9 anonim válasza:
igazából nem tudom a háterét h miért mentetek szét és h milyen a kapcsolatottok most, szóval addig nem tudok konkrét választ adni
2016. ápr. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Azert mentunk szet mert joba lett egy olyan csajjal akivel mi nem birjuk egymast es feltekennye akart tenni... Nem is ertem

De azota voltunk rosszaba de utana megint joba. Sose tudtam ra sokaig haragudni

Most is joban vagyunk. Es ez annyira jo

2016. ápr. 2. 23:44
 5/9 anonim válasza:
én nem szeretnék bele szólni az életedbe és ezért csak annyit mondok h tedd fel magadnak a kérdést: "meg éri-e nekem ezt újra". olyan döntést hoz amit nem bánsz meg később
2016. ápr. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az a baj h ilyen helyzetekben mindig olyna bizonytalan vagyok az erzeseimben..:/
2016. ápr. 3. 00:42
 7/9 anonim válasza:
nekem egyszer volt egy barátnőm akivel szerettük egymást,de egy nap ki dobot egy másik pasiért. egy hónappal később fel kereset h rosszul tette és meg bánta és h vissza akarja csinálni. én már nem tudtam benne bízni és el utasítottam. más nap azt halottam vissza egy közös barátunktól h már össze is jött valakivel. én az érzésemre hallgattam,bár nagy volt a kísértés,de bíztos h meg bántam volna.
2016. ápr. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Mar tobbszor ujra ossze akart jonni velem az exem de mindig visszautasitottam mert feletem h megint valami rosszul sulne el es nem akarok megint szomorkodni...

De lehet h most mar jobb lenne. Nem tudom.

2016. ápr. 3. 11:49
 9/9 anonim válasza:
lehet h jobb lenne,de mivel eddig nem engedted vissza magadhoz ez azt jelentheti h kétely van a szívedben.
2016. ápr. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!