Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ürüggyel küldhetnék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ürüggyel küldhetnék neki képet?

Figyelt kérdés
Van egy fiú 14 éves (én 13 vagyok) és egy osztálytársamnak a haverja. Az osztálytársam bemutatta nekem. Nagyon jófej és hát tetszik nekem. Nem tudom ő mit érez...szeretnék neki képet küldeni múltkor is küldtem de akkor volt rá ürügy. Most milyen ürüggyel küldjem?(azokat a válszokat hogy "Bocsi másnak akartam" vagy "Véletlen" nem kérem mert ezek nem túl jó ürügyek és olyan mintha nem neki akartam volna küldeni) Normális válaszokat köszi:)

2016. ápr. 2. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Hát pl. küldj egy képet és kérdezdmeg hogy szerinted így jobb a hajam vagy úgy?:D mert nem tudom eldönteni
2016. ápr. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Vagy akár a ruha összeállításodról kérsz tőle véleményt.
2016. ápr. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Stark2000 ***** válasza:
100%
Én régen úgy csináltam, hogyha volt egy lány aki tetszett, és mondjuk kicsit már kiismertem (teszem fel bolondos volt, szerette a favicceket), akkor ha megláttam egy hozzá kötődő képet (vagy csak azt gondoltam, hogy biztosan tetszik majd neki, nevet egyet rajta), akkor elküldtem neki azzal, hogy pl: "Valahogy te jutottál eszembe, ahogy ezt megláttam." :D
2016. ápr. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3-as magamról képet:D a többieknek köszi még jöhetnek :)
2016. ápr. 2. 19:02
 5/5 Stark2000 ***** válasza:
Jah, hogy magadról. Bocsi. :D (Lehet, hogy leírtad, csak figyelmen kívül hagytam.) Hát.. nekem barátnőm régen úgy huncutkodott a kép küldözgetéssel, hogy megkérdezgette pl: "Ez a felső szerinted ezzel a hajjal milyen?" , vagy "Szerinted egy 10-es skálán mennyire vagyok kócos?" :D Ilyesmik. Személy szerint nagyon cukinak tartom. Ha bejössz a srácnak, szerintem nagyon boldoggá teszed, hisz érdekel a véleménye. :D
2016. ápr. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!