Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagyon más a sminktől a...

Nagyon más a sminktől a fejetek, mint smink nélkül? Férfiak mit szólnak hozzá?

Figyelt kérdés

Nőktől kérdem: alapozó, púder, szemfesték után nagyon más az arcotok? Vagy nem használtok annyit? Vagy bőrhiba, szem alatti sötét karikák vagy bármi miatt jobban érzitek magatokat, ha nappal csak sminkben mutatkoztok?


Férfiak: Mit gondoltok egy olyan nőről, akinek más a feje sminkben, mert bőrhibát vagy szem alatti sötét karikákat fed el vele? Mikor először látod smink nélkül mi a véleményed róla? Jobban áll neki, ha sminkel vagy nem is kéne annyi sminket használnia és vállalja fel, hogy nem olyan előnyös, mint az, aki szebb bőrrel született?



2016. márc. 20. 08:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Férfi vagyok és nem tudom sajnos így látatlanba megmondani neked.
2016. márc. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem magamról van szó, nekem bőrhibáim szerencsére nem nagyon vannak, smink nélkül vagy nagyon halvány sminkben is mutatkozom néha.
2016. márc. 20. 08:21
 3/20 anonim ***** válasza:
30%
En nem szeretem a sminket egyszer randiztam egy lannyal latszott rajta hogy mero vakolat az arca
2016. márc. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
100%

Nekem alapbol nincs bőrhibám pattanásos se voltam sosem.

Télen a hidegtől előjönnek piros foltok az arcomon ilyenkor több korrektor alapozó smink nélkül kise mozdulok.

De nem vagyok az a fajta,hogy "arcot rajzolok" magamnak.

Meg attól is függ milyen kedvem van.

2016. márc. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%

én használok a szemem alá és a pattik helyére korrektort. szeretem, sokat dob a megjelenésen.

szememre szolid szemsminket csinálok. nude színű szemhépúdert használok.vékony tust, alul meg barna szemcerkával emelem ki a szemem. a szemzugba meg világos színt teszek+ szempillaspirál.

a szemöldököm is formázom.

nekem ennyi. szerintem sokat dob a megjelenésen. de nyilván látott már enélkül is a párom. sőt, amikor elkezdtünk járni nem is használtam sminket. kb 1 éve voltunk együtt, amikor elkezdtem kísérletezni,hogy mik állnak jól, mi előnyös.

ja és én alapozót nem használok. szerintem ez sokszor nagyon műre sikerül a nőknél. ha magamat kifestem alapozóval, púderrel akkor nem látom annak. de amikor figyelem a többi nőt, akin van alapozó, szinte mindig látni, hogy mondjuk elüt a fülének a színe tőle, vagy a nyaka. esetleg nincs jól eldolgozva. akármi. inkább hagyom az alapozót.

2016. márc. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

nem sminkelek erősen, így egyáltalán nem olyan más az arcom nélküle

sajnos mindig van 1-2 pattanásom akármit is csinálok, így korrektor nélkül nem szívesen megyek sehova

alapozót szoktam még használni egy vékony rétegben, de ez is csak kicsit egységesebbé teszi a bőrszínem

a púder meg egyáltalán nem látszik, az csak azért kell, hogy tartósabb legyen az alapozó

ezen kívül csak szempillaspirált használok

ez nem sok, nem is olyan nagyon feltűnő, de én jobban érzem magam, ha kicsit sminkelek mielőtt megyek valahova (de sportoláshoz, vagy ha csak elugrom a boltba, nem szoktam)

2016. márc. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
64%
Sok bőrhibám nincs, a különbség, hogy nagyon fehér az arcom... vérszegénység hurrá. Sminkkel szeretem kicsit egészségesebbé tenni, kis színt vinni bele, meg a szememet kiemelni :) Jobb érzés úgy kimenni az utcára, hogy nem úgy nézek ki, mint egy hulla :)
2016. márc. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
51%

Nekem sajnos elég csúnya a bőröm, úgyhogy ha elmegyek otthonról, azért fel szoktam kenni valami BB krémet vagy alapozót. Meg szempillaspirált használok, mert általában szemüveget hordok és úgy érzem, hogy kicsinyíti a szemem. :D

Valószínűleg nem annyira más a fejem, a legtöbb férfi észre sem veszi, hogy épp ki vagyok-e festve vagy sem, szóval inkább csak én aggódom túl a fentieket.

Az erősebb sminket nem szokták szeretni a férfiak - legalábbis ismerősi körben. Mármint egy-egy alkalommal kifejezetten szokták értékelni, de ha egy csajt így ismernek meg és állandóan vastag szemsminkkel és 6 réteg takarással látnak, akkor ébredés után van ám pofára esés. Nem szeretik az ilyen kis megvezetéseket, mint a smink és a push up melltartó.

Plusz személyes megfigyelésem szerint a szőke lányoknál a legveszélyesebb a smink. Sokkal észrevehetőbb egy szolid, visszafogott fajta is és nagyon észrevehető a különbség. Erre hajszínváltáskor is oda kell figyelni. :D

2016. márc. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon sminkelek.

Ha rendesen lealapozom az arcom, a smink elég sok hibát eltüntet. Szerintem látványos a különbség, de a férjemet nem nagyon érdekli. De az arcom nem lesz más, kontúrt/highlightert nem használok, csak a bőrhibákat tüntetem el.

2016. márc. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nem igazán lesz tőle más az arcom. Szemceruza nélkül kicsit egybemosódik az arcom, mert nagyon fehér vagyok, a hajam meg sötét, de alapvetően nem nézek ki rosszabbul smink nélkül.
2016. márc. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!