Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kis segítség olyanoktól, akik...

Kis segítség olyanoktól, akik rendszeresen sminkelik magukat?

Figyelt kérdés
Szóval az a problémám... Sminkelném magam, mert elég csúnyák a pórusaim és az alapozó bár nem takarja el őket teljesen, de sokkal emberibben nézek ki tőle. Viszont az alapozás, púderezés után olyan poros marad az arcom és ez nem tetszik. Valamit lehet ez ellen tenni? A sminktermékben van a hiba vagy abban, ahogy felviszem a terméket? Szivacsot és ecsetet használok a felvitelhez.

2016. márc. 25. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Rendesen hidratálsz? Primert használsz?
2016. márc. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én sminkes vagyok.Talán tudok segíteni.Az első válaszoló kérdése nagyon jó,elő kell készíteni a bőrt alapozás előtt.Ha szépen,egyensúlyban van,tehát ahol száraz,ott hidratálva,ahol zsírosabb,ott,mattítva,akkor igazából mindegy milyen alapozót használsz.Persze vannak nagyon rosszak,sokak szerint egy drogériás is nagyon gáz,de ez nem így van.Meg kell találni a bőrtípusodnak megfelelőt.A túl sok púder vagy a helytelen felvitel viszont sokat ronthat a dolgon.
2016. márc. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Hidratálj alá, az szokott segíteni. Vegyél sminkfixálót vagy elég egy sima fújós termálvíz is, sok márkának van ilyenje (Uriage, La roche posay, bioderma, Clinique, MAC), aztán azzal spricceld le az arcod, az majd szépen eltünteti a fölösleges púdert és ragyogóbb lesz tőle a bőröd.
2016. márc. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szoktam primert feltenni az alapozó előtt. Rendeltem fixálót, remélem segít valamennyit.
2016. márc. 26. 15:24
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. márc. 26. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!