Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez nagyon nyálas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nagyon nyálas dolog?

Figyelt kérdés
szóval 2 nap múlva leszünk egy hónaposak a barátommal.... és nekem ez az első olyan komolyabb kapcsolatom... szerelmes vagyok belé még régebb óta, mint mióta összejöttünk... és nagyon nagyon szeretem... mindent megtennék érte... bármit.. minden áldott nap együtt vagyunk, reggel felkelünk előbb, hogy találkozzunk még suli előtt, aztán ha vége a sulimnak, elmegyek elé és megvárom, hogy kijöjjön, aztán hazamegyünk és délután is együtt vagyunk estig... mondjuk néha van, hogy csak este találkozunk pár órára, mert azért a haverokkal is töltünk időt külön. szóval tényleg minden tökéletes.... és arra gondoltam, hogy meglepem valamivel... az első hónapfordulón.... és fogalmam sincs, hogy mi lehetne az....... vagy szerintetek ez nagyon erőltetett????????!!!!! L/16
2009. szept. 27. 21:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem erőltetett, de szerintem elég csak egy kicsi ajándék, csoki meg ilyenek
2009. szept. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem erőltetett, dehogy, aranyos, csak nem kell túlspilázni, elég valami apróság tényleg, csoki vagy ilyesmi.
2009. szept. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

nem erőltetett, na de nehogy csokit...

valamit, ami rád emlékezteti. ha értesz valamihez, akkor készíts neki valamit, értem én ezalatt mondjuk karkötő, rajz, vagy bármi.


viszont ha te nem kapsz semmit, akkor ne törj le, egy fiútól az is teljesítmény ha eszébe jut, nemhogy még ajándék is:D


18/F

2009. szept. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem se kell ilyenkor még komolyabb ajándékokban gondolkodni. Azzal meg semmi baj nincs, hogy meg akarod lepni :)
2009. szept. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nálunk karkötőzés volt olyan 4 hónapig. és tök jó, mert mindegyik karkötőmről van egy élményem, amikor átadta. :)
2009. szept. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
34%

Az igen!!! Már 30 nap!! Én 30 éve vagyok házas.

Na majd ha itt tartasz és még mindig Őt szereted,akkor vegyél egy karkötőt!!

2009. szept. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én az első hónapban fájó szívvel de az ő kérésére neki adtam a kedvenc párnámat, mert mindig olyan jól elszórakoztunk azzal és azt mondta, hogy ez rám fogja emlékeztetni.:)...
2009. szept. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Aranyos dolog, és nem erőltetett, örülni fog, hogy fontos neked, csatlakozok az előttem írókhoz, egy kis plüssmaci amivel aludhat, vagy saját készítésű cucc a legmegfelelőbb erre az alkalomra :)
2009. szept. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
23%

Főzz neki virslit, aztán egyétek meg együtt! Egy virslit egyszerre ketten, érted...

Tetszeni fog neki, ahogy beveszed a szádba a belőle kiálló hússzínű rudat. :)

Azért mielőtt elkezdtek csókolózni, nyeljétek le, mert úgy gusztustalan lehet.

2009. szept. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
16 éves öregem, mit jössz neki a virslivel?
2009. szept. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!