Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Csak szerintem nyálas dolog...

Csak szerintem nyálas dolog ez a Valentin-nap?

Figyelt kérdés
És csak arra jó, hogy a gagyi szivecskés bonbont meg a plüssállatokat eladják azoknak, akik nem látják be ennek lehúzás voltát?
2012. febr. 14. 08:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem csak szerinted.
2012. febr. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hát például megmagyarázhatnád, hogy honnan veszed a bátorságot arra, hogy leszánalmasozz valakit, akivel nem egyezik az álláspontod!


Tudod mit? Vegyél ma egy plüssszívecskét, add oda valakinek, és légy elégedett, hogy te biztosan jól szereted a párodat!

2012. febr. 14. 09:26
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
a Valentin nap csak arra jó, hogy idegesítsék azokat akiknek nincs párjuk. A szerelmeseknek nem kell külön nap, az év minden napján ugyan úgy kéne szeretniük egymást.
2012. febr. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igazat adok neked. Csak ma divat Amerikát utánozni,és a kereskedőket gazdagítani.

Akik valóban szeretik egymást,azok ne egyetlen napon mutassák ezt ki,és ne valami gagyi ajándékkal!

Azok a szánalmasak,akik a Valentin-nap tartását hűde szupernek hiszik!

2012. febr. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy azt hozzátenném, hogy a szeretet ünnepe a karácsony
2012. febr. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Ezzel az erővel pl.a karácsony is lehúzás, nem?

A Valentin napot vagy megünnepled vagy nem, nem kötelező komolyan venni.

2012. febr. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nyálas, inkább angolok szokása és nem értem minek kell úgy nyalni őket??!.. A másik, meg az, h jól lehúzzák a sok .@&#..ot, akik hú, de boldogok ettől! Felesleges.
2012. febr. 15. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Előző:

:D:D:D


Hát itt már mindent leírtatok, úgyhogy újat nem igazán tudok mondani...


Majd akkor fogom tartani, ha az USA-ban is megünneplik Március 15.-ét. :)

2012. febr. 15. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Verdike válasza:
60%

Nyálas bizony, mert Karácsonnyal ellentétben (amelyből szintén bizniszt csináltak az üzletemberek) Valentin napnak köze sincs a magyar hagyományokhoz.

a szerelmesek napja a magyar néphit szerint május elsején keresendő, amikor is a fiúk - szerelmük jeléül májusfát állítanak. Február 14-e legjobb esetben is egy madárfaj számára jelenthet szerelmes napot, ugyanis ezen a napon választanak maguknak párt... a szürke kis verebek. Ettől persze még nem turbékolásmentes ez a nap, ami önmagában véve nem is olyan nagy baj. Hiszen senki nem veheti rossznéven, senki nem haragudhat meg, hogyha egy átlagos hétköznapon, véletlenszerűen talán épp február 14-én valaki - figyelmességképp - kap egy szál virágot. De ennek semmi köze Bálinthoz...

2013. febr. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!