Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek milyen fiúk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek milyen fiúk tetszenek/jönnek be? 13/f singli

Figyelt kérdés
2016. ápr. 10. 22:35
1 2
 1/13 eznemlényeges ***** válasza:
Rengeteg ilyen kérdés van, ott levan írva a nagyátlag.
2016. ápr. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Nekem a férfiak, nem a gyerekek :D
2016. ápr. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%

13???

30 alatt taknyos kölykök

2016. ápr. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
58%
Akik okosak, értelmesek, udvariasak, kedvesek, szépen beszélnek, igényesek, normálisan öltöznek, sportosak.
2016. ápr. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
13f SINGLI!!!! :D na jó ennyi elég volt mára.
2016. ápr. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
13/f ? Ennyi idősen minek neked barátnő ? Egyébként ilyen későn már ágyban a helyed, ha másnap suli.
2016. ápr. 11. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%

Mert nem azt irtad,hogy mennek ki?

singli pls

En szeretem az almat es a lovakat

Enekelni is szoktam

130 centi es 82 kg 12 eves csaj vok

nm szeretem aszt aki iszik piazik

vannak meg rendes fiuk ebben a rossz vilagban?



Takarodjatok mind az egesszen 16 alatt legozni meg a Minimaxot nezni..Nyakig vagyok ezzel az oldalal meg ha netan keresnek is valami hasznosat az elott elkell 10 millio ilyen retard agyhalott kerdest.Nem mintha egy oldalon nem lenne 100."Amugy hogykell csokolozni?"


Jah,kifelejtettem,hogy kedvenc szinem a rozsaszin.


Boldog vagy? Takarodjatok mar az egesszen mindenhol tele van ovodassal.

2016. ápr. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A kérdés az volt hogy a lányoknak molyen fiúk jönnek be nempedig az ,hogy mitakarok én 13 évesen meg hogy taknyos vagy meg minden....
2016. ápr. 11. 14:37
 9/13 anonim ***** válasza:
Egy általános iskolás kisgyerek inkább a tanulással foglalkozzon. Sok csoda, hogy tud magyarul, amilyen az irománya. Ráér még felnőtt lenni. Agyilag nagyon messze van attól, hiába jön már a piros Miki vagy tutujgatja a Jancsit.
2016. ápr. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az olyanok akik okosak és nem írnak le olyat, hogy singli c: Mer' az bántja az agyamat :c 13 évesen meg pláne ne ez érdekeljen. Ilyenkor olyan öregnek érzem magam, de most komolyan, 13 évesen nekem volt jobb dolgom mint pasizni :D Meg mégis mit vársz ettől a kérdéstől? Hogy majd innen betanulod, hogy milyenek a jó pasik? :D 16/L
2016. ápr. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!