Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok! Az mennyire tetszenek...

Lányok! Az mennyire tetszenek arcra az alábbi férfiak?

Figyelt kérdés

Ő az 1.: [link]

Ő a 2.: [link]

Ő a 3.(Jobboldali, de felőlem a baloldaliról is jöhet vélemény.): [link]

A hajstílus miatt vagyok kíváncsi rátok, megkönnyítené a dolgot, ha 10-es skálán pontoznátok. Aki netán ismerné bármelyiküket, az most következtessen el személyiségtől/stílustól mindentől, az arc a lényeg.

Köszönöm azoknak akik válaszolnak! :)


2015. júl. 9. 18:12
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
0%
nekem egyik se tetszett
2015. júl. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

Első: 10/3

Második:10/4

Harmadik: 10/4


Egyik se jó pasi. Hülyegyerekek.

2015. júl. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Nekem egyik se tetszik, így a hajukat sem figyeltem meg. Ezek nem férfiak.
2015. júl. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

Hol vannak itt a férfiak? Én gyerekeket látok o.O


Az első kép amúgy kompletten tetszik. Fiatalabb énemnek biztos bejönne :D

2015. júl. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

Én a katonásan rövid hajakat szeretem. :D

De!

Az első az nagyon gáz. 10/1

A második az már elmegy. 10/5

A harmadik viszont nekem bejön, bár ahhoz kell egy arcszerkezet, hogy egy ilyen frizurával egy pasi dögös legyen. 10/8

2015. júl. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

Jááj megnéztem ki ez az első, visszavonom, hogy tetszik. Akkor 3-ból nullra. Arcostól, hajastól mindenestől.


[link]

2015. júl. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Szép, mondhatom. Ennyire semmibe nézitek az embereket. Akkor mekkora már az igény? Jézus..
2015. júl. 9. 19:01
 8/30 A kérdező kommentje:

Halottról pedig jót vagy semmit, ennyire azért tisztelhetnéd. (Annak szól, aki gyökerezte.)

Mellesleg egyikőjük sem gyerek, mindegyik 20+ éves, talán az első képen még gyerek volt az illető, olyan 19 körül, de az már felnőttkorú.

2015. júl. 9. 19:03
 9/30 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj, de 40+-os fejjel neked is gyerek lenne, 19-20 évesen pedig még közel sem férfi az ember. Az igazi férfi 30+-kor kezdődik, azért szoktak 20-as lányok 30-35 éves férfiakat választani. Kezdjük ott, hogy ha már meg van a komolyság, akkor eleve nem ilyen kiretusált sz*rok készülnének róluk, hanem normális képek. Egyébként nem értem a felháborodásodat, mert te kértél véleményt, mi pedig csak elmondtuk.
2015. júl. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Egyikőjüket sem ismered, de te első lendületből lehülyegyerekezted őket, akkor mit vársz, mennyire adjak a véleményedre?

Ha pedig kort írnál, akkor tudnám, hogy milyen szemmel írod a véleményed. No offense..

2015. júl. 9. 19:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!