Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikusok, ti mit szolnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Natusia kérdése:

Leszbikusok, ti mit szolnátok ehhez?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és leszbikus. Barátnőmmel már 4 honapja együtt vagyunk, most leszünk 5 honaposak nemsokára. Nos távkapcsolatban élünk igy elég ritkán találkozunk, de nyáron minnél többet szeretnénk. Nagyon szeretem a barátnőmet, és kedveskedni szeretnék neki méghozzá olyasvalamivel amire ha ránéz én jutok az eszébe. Arra gondoltam, hogy veszek neki egy gyűrűt amibe belegraviroztatom az összejövetelünk dátumát, és odairatom hogy "szeretlek" . Az a kérdésem lenne, hogy ez nem tul nyálas vagy félreérthető ajándék ? Mert nem tudom hogy reagálna, ti örülnétek neki vagy szerintetek ez tul sok ?

2016. ápr. 11. 12:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
11%

Nekem nagyon bejönne és cserébe szét nyali-faliználak téged cuncikám. ;)


60/N

2016. ápr. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Gyűrük Ura, ööö Hölgye. :))
2016. ápr. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Kössz a hasznos válaszokat.:D xd
2016. ápr. 11. 13:06
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Komolyra fordítva a szót, én nagyon örülnék neki.


Szerintem cuki vagy és biztos értékelni fogja a gesztust. :)

2016. ápr. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Kedves, szép ajándék, csak ne gondolja hogy ezzel szimbolikusan extra komolyra fordítod (házasság jelkép). Illetve ha te tényleg nagyon komolyan gondolod és ő is, akkor lehet jó.
2016. ápr. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Papi Gonzales ***** válasza:
58%

én szerintem inkább nyaklánc vagy karkötő ha már mindenképp ékszerre gondolsz...

de ha szakítotok akkor nem hiszem hogy utána hordani fogja

2016. ápr. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Igen komolyan gondoljuk egymással, de házzasság... Illegális eggyenlőre .:D De mindeggy, sokmindenen keresztül mentünk már, sokat harcoltunk egymásért, és szakitásrol szo sincs nagyon jol megvagyunk. De ha mégis ez lessz, (remélem hogy nem ) akkor is legalább egy emlék. És köszi mindenkinek.:)
2016. ápr. 11. 14:04
 8/18 anonim ***** válasza:
83%
nem akarok beleszolni az ajandekba mert nem vagyok sem lany leszbikus meg vegkepp nem de aruld mar el ha szakitok valakivel miert akarnek megtartani barmit is ami ra emlekeztet? hogy szivassam sajat magam vele?
2016. ápr. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ez a gáz a mai tinikkel, hogy máris összejössz valakivel azonnal a szakitásrol van szó. Létezik még szerelem, és hűség. :D Egyébként meg, nem azért , de a kérdésem egyértelműen a "bajtársaimnak" tettem fel .
2016. ápr. 11. 14:27
 10/18 Papi Gonzales ***** válasza:
53%
nem kell rögtön szakításról beszélni ahhoz hogy megtörténjen, de még csak 18 vagy szóval ezt nem tudhatod ;)
2016. ápr. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!