Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikusok, ti mit szolnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Natusia kérdése:

Leszbikusok, ti mit szolnátok ehhez?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és leszbikus. Barátnőmmel már 4 honapja együtt vagyunk, most leszünk 5 honaposak nemsokára. Nos távkapcsolatban élünk igy elég ritkán találkozunk, de nyáron minnél többet szeretnénk. Nagyon szeretem a barátnőmet, és kedveskedni szeretnék neki méghozzá olyasvalamivel amire ha ránéz én jutok az eszébe. Arra gondoltam, hogy veszek neki egy gyűrűt amibe belegraviroztatom az összejövetelünk dátumát, és odairatom hogy "szeretlek" . Az a kérdésem lenne, hogy ez nem tul nyálas vagy félreérthető ajándék ? Mert nem tudom hogy reagálna, ti örülnétek neki vagy szerintetek ez tul sok ?

2016. ápr. 11. 12:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező! Én leszbikus lány vagyk (17) és a szakítást nem rosszindulatból írták,csupán reális a látásmódjuk. Tudom,ilyen mindent elborít a rózaszín köd,de a többieknek igazuk van. Nem kéne ennyire értékes,személyes ajándékot venned,mint egy gyűrű... Max egy karkötő vagy medál.
2016. ápr. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
aranyos és cuki lány lehetsz utolsó előtti válaszoló. :)
2016. ápr. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
"Bajtársaidnak" írod.. de hát, mindegy milyen kapcsolatról van szó, a szakítás az szakítás, a szerelem meg szerelem.
2016. ápr. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Vagyis 11-es válaszoló, bocsika. :D
2016. ápr. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
77%

"Bajtárs"

xdd 50 böl van 1-2 leszbikus itt az oldalon

2016. ápr. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
61%
És te mi vagy cuncikám? :D
2016. ápr. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Mi a probléma ezzel a szóval? Egyébként ha leszbikusokbol kevés is van(pedig van dögivel) akkor biszexekről ne is beszéljünk. :) De mindeggy nem ez volt a kérdés.
2016. ápr. 11. 20:57
 18/18 anonim ***** válasza:
21%
A biszex lányok a kedvenceim, olyan kis aranyosak és édesek. Természetesen leszbiket is nagyon imádom. :D
2016. ápr. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!