Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy teszitek magatokat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy teszitek magatokat túl egy szakításon? 17/L

Figyelt kérdés

2016. ápr. 13. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
hát nem volt még senkim:/
2016. ápr. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Nekem ez valahogy sose ment :/ Amíg nem találtam valakit akivel továbbléphettem addig nem..
2016. ápr. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 bit123bit ***** válasza:
51%
hát mondjuk nekem még nem volt senkim, de biztos hogy nem tudnám kevés időn belül túl tenni magam. Nekem ehhez kellene legalább 1-2 hónap. 17/F
2016. ápr. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj a jó dolgaitokra. Gondolj erre úgy, mint egy szakasz az életedben, ami véget ért. Szép volt, jó volt, de vége. Viszont ha valami régi befejeződik, akkor biztos elkezdődik valami új, ami csak rád és csak arra vár, hogy felfedezd. Lehet ez a felfedezés a párkapcsolaton át, hobbiig szinte bármi, amit el és el sem tudsz képzelni. Keress egy új támasztékot, ami felé el szeretnél indulni :)


Ezeket gondolom hasznos életfelfogásnak. Lehet, hogy "mainstream" vagy elcsépelt, de az 100% hogy igaz és ha ezekre az új dolgokra fókuszálsz, akkor el is felejtetted a gondjaid. (18f)

2016. ápr. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%
Alkohol,alkohol,pia
2016. ápr. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%

Hát... amikor megtudtam hogy az exem megcsalt, akkor egy igen igen könnyen túltettem magam. Amúgy vissza akartam szeretni, de azok után...

Azelőtt meg. Hát könnyedén találtam olyan lányokat akiknek bejövök szóval azelőtt se volt nehéz.

Sokszor gondolok mindemellett exeimre akik nagyon fontosak voltak nekem (pl.: a 2. aki a leggyönyörűbb lány máig akit csak láttam). Nem hiszem hogy egy igazán komoly kapcsolaton tényleg túl lehet lenni. Az idő tompítja, de felejteni nem fogsz. Lesznek még emberek akiket szeretsz és nem lesz gond :)

2016. ápr. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én borzasztóan nehezen. El szoktam határozni, hogy rendben, akkor most adok magamnak két-három hetet, hogy szomorú legyek, mert ez is kell. Aztán próbálom kiverni a fejemből, fokozatosan nem gondolni.. vagy tanulásra koncentrálok, vagy a barátaimmal megyek el valahova, esetleg próbálok ismerkedni. Felejtőnek nekem nem jött be más fiú, bár lehet, hogy csak velem van így, én nagyon nehezen leszek szerelmes..

17/L

2016. ápr. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
66%
Az a legjobb ha nem gondolsz rá.. vagytalán lekötöd magad valamivel.. vagy esetleg valakivel.. ;)
2016. ápr. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Fruzs33 ***** válasza:

Sok fagyival csokival meg ilyesmikkel.

De ez nehéz;mivel az ágyam,és minden az exemre emlékeztet.

Foglalkoztat a kérdés miért nem tudnak nekem ellenállni a pasik. Foglalkoztat a kérdés miért nem hosszútàvra kellek nekik,miért csak ARRA.

Tehát nehezen teszem túl magam,főleg ha a kapcsolat nem csak 1-2 hónapig tart.Mert egy.igazi

2016. máj. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én 1 évig nem bírtam kiverni a fejemből, ráadásul osztálytárs, úgyhogy még egy darabig nézhetem :/..,de minden esetre megpróbálok tovább lépni és keresni valami/valaki mást :)
2016. máj. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!