Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a (hozzám...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a (hozzám képest) kölyköket preferálják a nálam fiatalabb lányok? 20F

Figyelt kérdés

Megesett már többször buliban, hogy elcsattant egy "csók" tánc közben fiatalabb lányokkal, tehát ilyen 15-17 évesekkel. Nyilván nem voltam józan, de nem mentegetőzök, csak szórakoztunk, ismerkedtünk és, hát nem kellett kéretni őket. (Ma már nem iszok és nem járok bulizni, hülyeségnek tartom, hónapok óta nem voltam, régebben heti szinten mentem.)

Na, most. Több ilyen lánnyal is beszéltem másnap buli után Facen, de egyikből sem lett semmi, nem akartak semmit. Aztán pár hónapra rá látom, hogy összejöttek egy velük egyidős vagy akár fiatalabb sráccal. Amikor ennyi voltam, mint ők, az én korombeli lányok mindig a 3-4 évvel idősebb pasikkal kavartak, nem pedig a korosztálybeliekkel. A másik pedig, hogy egy gimnazistát preferálnak inkább, mint egy 20 éves egyetemistát, aki nem mellesleg pénzt is keres és ugye jóval idősebb és nyilván érettebb. (Nem fényezem magam, nincs is miért, félreértés ne essék, nem vagyok én senki..) Igazából nem nagyon érdekel, csak most ez meglepett, mert szerintem(!) szembemegy a logikával, de legyenek boldogak, azt kívánom, őszintén. Ezek a kis kalandocskák kis egyéjszakás mókázások voltak mindig, nem akartam én soha párkapcsolatot egy olyan lánnyal, aki ilyen könnyen adja magát, csak jól éreztük magunkat és kész, de ismétlem, hogy meglepett, hogy inkább összejönnek egy jóval fiatalabb sráccal, mint egy egyetemistával, akivel már történt is "valami" ugye.


2016. ápr. 14. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nálad fiatalabb vagyok (igaz, csak egy évvel), ráadásul lány is, mégse jönnék össze egy nálam fiatalabb, vagy korombeli emberkével (az más kérdés, hogy kapcsolati szinten te sem érdekelnél - jobb szeretem a hozzám mérten, sokkal idősebb férfiakat).

Amúgy, én úgy vettem észre, hogy a középiskolás leányzók még mindig az egyetemistákat részesítik előnybe, lehet csak te voltál olyan szerencsétlen helyzetben, hogy a kisfiúkra bukó egyedeket fogtad ki.

2016. ápr. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hàt én nem vagyok könnyen kapható típus , de ilyen korban egy 15 évesnek egy 20 éves elég soknak tűnik, még két év is ilyenkor. Én is 15 éves vagyok, és 17 éves baràtom van, és nem kaland màsfél éve járunk , és nagyon nagyon ritkan meg itt is eszreveszem a korkulonbseget. En nem kezdenek 18--19 evessel se mar mert amikor egy ilyen fiuval ismerkedtem bocs ferfivel tenyleg egy kislanynak ereztem magam. Foleg hogy ilyenkor ugye a normalis reszleg a tiniknek szuz, egy 20 eves mar nem, o dolgozik egy tini meg gimis. Abban igazad van, hogy erettebbek mint a magamkoru fiuk, , es tok jol el tudtam beszelgetni a 20 eves fiukkal de tenyleg mint parkapcsolat az nekem tuk sok. Meg en es sok bnom is neha fel az idosebb fiuktol. Gondolom akik konnyen kaphato tipusok is maximum felvagnak azzal egy buli erejeig h tok jo egyetemista sraccal kavarok, de jozanul ok is erzik szerintem hogy nagy a korkulonbseg. Persze felnottkorban az h 20-24 az mar annyira nem.
2016. ápr. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak 18 vagyok, fiú...az előzőnek csak azt szeretném mondani hogy szerintem(!) Aki 15 éves az inkább csinálja meg a házi leckét/tanuljon stb, de komolyan. Sokakat látok 15 évesen barát/barátnővel akik csak azért vannak együtt mert ez a "divat". Arról nem is beszélve hogy ilyen korban már nagyon sokan elvesztették szüzességüket. Ezzel nem arra célzok hogy most te is ilyen vagy, szó sincs róla.
2016. ápr. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre, hogy a lányok nagy része nem tud párt választani (legalábbis ha korról van szó). Vagy az "apjuk korúakkal" jönnek össze, vagy olyanokkal, akik az öcsikéjük lehetne (még ha csak kinézetre is). A normálisat valahogy nem sikerül megtalálni...
2016. ápr. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én pont hogy az idősebb fiúkat szeretem, mert a korosztályomban szinte mindegyik fiú egy bunkó, éretlen páwa.

14L

2016. ápr. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!