Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha még mindig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha még mindig szeretem?

Figyelt kérdés
Az van hogy már kb 1-2 hónapja szakitottunk mert egy k**** bekavart és ő nagyon bunkón viselkedett én nagyon sokáig szenvedtem miatta mert egy suliba járunk és mindig látnom kellett már régóta elhitettem magammal hogy nem már nem tetszik és mindennek vége köztünk csak hát mostanában már nem tudom elhitetni magammal mert mindig engem néz úgy látom megbánta amit tett és szívesen újra kezdeném de nem csinál úgy semmit köszönő viszonyban sem vagyunk és nem tudom mit tegyek hogy elfelejtsem mert eddig nem sikerült vagy csak tartsam magamban hogy mit érzek vagy szerintetek lehet vmi még később???

2016. ápr. 14. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtsd el mivel nem valami jó kapcsolatotok volt ha valakinek stabil és boldog kapcsolata van annak nem tud bekavarni senki.Van oka,hogy szakítottatok enged el!
2016. ápr. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A szöveget tagold mondatokra.
2016. ápr. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
kurväk mindig lesznek. az emberek nem változnak csak úgy. Véleményem szerint felejtős a srác. Ugyanaz lenne a vége. Sajnálom.
2016. ápr. 15. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!