Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszem neki,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki, vagy csak barátságot akar? 16/L

Figyelt kérdés

Van egy fiú az évfolyamunkon, akivel egy pár hete osztálykiránduláson beszéltünk először. Nagyon jól elvoltunk együtt, sokat hülyéskedtünk, minden nap kerestük a másik társaságát, persze a barátainkkal is sokat voltunk. Amikor fáztam este odaadta a pulcsiját, áthívott magukhoz és ott is sokat beszélgettünk. A kirándulás után beszéltünk párszor Facebookon is, ekkor már nem csak hülyéskedtünk, hanem komolyabb dolgokról is. Mindkettőnkkel a közelmúltban szakított a volt párja, és a kapcsolatokról beszélgettünk sokat. Ő is hasonló hozzám, mindent megtett az előző kapcsolatában de a lánynak nem kellett. (Velem is ez volt csak fordítva.) Azt mondta találkozgathatnánk sulin kivul is, menjek át az ő osztályukba többször is a suliban, bármikor írhatok ha szükségem van rá meg ilyenek. Egyik nap megkértem hogy szívességből hozzon el nekem valamit amire szükségem lenne, és már rögtön másnapra megvolt vele pedig mondtam neki hogy még bőven ráér. Azt mondta nagyon sietett vele hogy kész legyen, és nagyon örül hogy ilyen jóban lettünk, jófejnek talál. A suliban többször is olyan helyen találom ahol eddig nem nagyon szokott lenni (pl olyan terem ahol nekem órám van, vagy a közös folyosó) ilyenkor mindig beszelunk es latom hogy figyel ram. Akkor is nagyon aggódott ertem amikor egyik nap rosszul lettem a suliban.

Viszont magától nem keres meg engem, nem mondja hogy pl buszozzunk haza együtt vagy nem tett semmi olyan egyértelmű lépést afelé hogy tényleg engem akarna. Ha ott vannak a barátai nem mindig érzem hogy annyira rám lenne szüksége, ha alrébb hívják valamiért velük megy. Volt egy közös óránk is kivételesen, de nem ajánlott fel semmi olyat hogy pl üljek mellé. Elhívott ugyan találkozni, de nem tudhatom hogy ezek alapján baráti talira számitsak, vagy többet is akarhat tőlem, sajnos még nem ismerem annyira jól. Vannak lány baratai neki, viszont egyikkel se volt olyan sokat mint velem a táborban. Nem akarom beleélni magam ebbe az egészbe, úgy, hogy még azt sem tudhatom tetszem e neki. Szerintetek, ezek alapján mit akar tőlem?



2016. ápr. 15. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp találkozz vele, de ne lohold bele magad avval, hogy túlgondolod a dolgokat. Bár amilyen érthetően leírtad a sztorit szerintem jól kezeled a dolgot.Amúgy lehet h a szakítása miatt idő kell neki, és te segítesz az exén túllépni ami nem feltétlenül azt jelenti, h téged csak szimplán barátnak tekintene később. Sokszor a lánynak kell megtennie az első lépést, úgyh ha azt érzed h ez nem csak barátság, mert pl. csak flörtölt veled, mindenképpen kérdezz rá te magad h akkor h is van ez nála? Am az h a baráti társoságban kevésbé te vagy a kp.-ban... szokd meg, 20+ évesen se lesz másképp. Ilyenkor ne zavartasd magad, csinálj szimplán mást :)
2016. ápr. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szinte 100 szàzalék hogy érdeklödik iràntad
2016. ápr. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Velem is hasonló szitu volt,de én elrontottam. Túlságosan beleestem,és mindenképp tudni akartam,hogy akkor mi van..?!

Csak egy tanácsot tudok adni. Ne gondolkozz rajta.Csak élvezd.

Próbálj meg nem nagyon beleszeretni,csak barátkozni. Ha tényleg komolyan gondolja,és ha szerelmes lesz beléd,majd jön magától:)

Majd akkor keres. Még az is elképzelhető,hogy neki se esik le mi ez.

Hisz ő is nem rég szakított.

Kitartás:)

2016. ápr. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Kb. ugyan ebben e helyzetben vagyok most én is...és én sem tudom h mi a helyzet jelenleg.Ugy vagyok vele h próbálom nem igazan beleéni magam,h ha érdeklem akkor majd keres,de nem tudom te h vagy ezzel de ez egy elég szar helyzet.Hogy nem tudod h hogy ha te keresed meg őt akkor az nem fog e tulzott elsietésnek ,nyomulásnak tűnni,nem fogja e rosszul kivenni magát...ha meg várod h ő keressen akkor nem fogja e azt hinni h nem érdekled.Szv ha gondolod irj jó lenne vki hasonló helyzetben lévővel beszélni :) 15/l
2016. ápr. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hasonlóan volt velem is és annyit tudok tanácsolni, hogy ismerd meg minél jobban, hogy biztosak legyetek a dolgokban, mert szerintem megrázta a barátnőjével való szakítása, így érthető, hogy keresi mások társaságát, beszélgessetek, ismerjétek meg minél jobban egymást, ne siessétek el a dolgokat, és ha eljön az ideje azt tudni fogod :)
2016. ápr. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!