Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem szépek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem szépek a rock/metalos csajok?

Figyelt kérdés
[link]
2016. ápr. 16. 16:49
 1/7 anonim válasza:
Szerintem is szépek :)
2016. ápr. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
17%

Sajnos a többség elhízott, igénytelen.

De akik szépek közülük azok igazán szépek.

2016. ápr. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 eznemlényeges ***** válasza:
Bizony azok
2016. ápr. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A képen lévő pont,hogy taszít.

De amúgy nekem nagyon vonzóak :)

2016. ápr. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
olyan nagy ívből kerülöm őket amekkorából csak lehet... :D nem jön be se a zenéjük se a stílusuk de még a külsejük és az öltözködésük sem... :D
2016. ápr. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én rocker vagyok de nem tartom magam szépnek (nam vagyok kövér és vannak akik azt mondják szép vagyok de én nem hiszem)


Egyébként egy ember sok féle képpen lehet rocker... Rajtam pl nem mindíg látszik... (oszttársaim fél évig azt hitték hogy csak poénból öltözök úgy meg mondom azt hogy rocker vagyok)


A lényeg hogy nem mindenki szép de sokan szerintem is. Ezt még én is Megmondom...



13/l

2016. ápr. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is bírom őket;) 16/f
2016. ápr. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!