Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak szerintem ciki a mai...

Csak szerintem ciki a mai rocker/metálos tini lányok öltözködése?

Figyelt kérdés

vagy nekem vannak túl nagy elvárásaim, vagy eddig is így öltözködtek a rocker lányok, vagy nem tudom, de nekem kicsit nyominak tűnik. (azokra gondolok, akik felvállalják):

két számmal nagyobb, vagy csak annak látszódó bandás poló

nyakörv (ez lehet, hogy normális, de egy rosz szettel nagyon el lehet rontani

[link] az ilyen, bizsu fülbevalók

barna/fekete rúzs - komolyan! hétköznapokon, néhány lánynak nagyon nem áll jól, és nem veszik észre.

trottyos farmer/fekete nadrág, oldalláncal (ami még el is menne)


nem mondom, vannak kivételek, de van olyan, aki egyszerűen nem tud öltözködni.



2015. aug. 11. 14:52
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
igen
2015. aug. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez régen is ilyen volt, 30 vagyok, de mikor gyerek voltam is így öltöztek a rocker csajok. De egy rocker nem is megfelelni akar másoknak... neki így tetszik, ezt veszi fel és kész. Más nem számít. Még mindig jobbak mint a mai divatmániás csajszik akik mind egyformák.
2015. aug. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Ez nem csak a rockerek közt van így, minden stílusban van olyan akinek nem áll jól. Mondjuk a két számmal nagyobb, fiúkra tervezett pólót én nagyon ellenzem, azért mert valaki rocker még nem kell lemondania a nőiességről.
2015. aug. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

de pl. a felnőttek között annyi csini rockert lehet látni, fekete, koponyás blúzok, piercingek, bőr naci, és egy zenekaros polót nem vesznek fel, mégis lerí róluk, hogy rockerek.


á, lehet csak én vagyok kicsit eltévedve, a sok rockernek felöltöztetett modellek miatt. tumblr-ön is olyan szépeket lehet látni :) :D

2015. aug. 11. 17:20
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
17 éves metalt favorizáló lány vagyok aki kimutatja ezt öltözködésével,de kifejezetten elnyerted az elismerésemet. :D
2015. aug. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%
Sose öltöztem ilyen igénytelenül. A mai napig látszik, hogy ez a stílusom, de ízlésficam nélkül :).
2015. aug. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6%

Szerintem nem ciki én roccer meg metal rajongo vagyok kicsit dupstep is de normális ruhákba járok a gimibe fiú létemre nem akarok tul ijesztőnek kinézni de magamnak a bulikba belehet öltözni ha szeretném főleg hogy most jönnek vissza a stilusok a 70:es évek hippi

Roccker

Punkok

Raszta

Meg ruhábol is nagyon sok lesz. :-) öltözzenek be a lányok is nem gáz ha nem a kiscica fajta. Xd

2015. aug. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
kedves utolsó! az ROCKER, de mindegy. köszi a válaszokat.
2015. aug. 14. 13:05
 9/9 anonim válasza:
76%

A nyakörvek mindig jók a lányokon, én legalábbis nagyon bírom, ha egy csajszin nyakörv van.

24/F

2018. máj. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!