Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak szerintem nagyon ritkák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem nagyon ritkák az ilyen lányok, vagy csak balszerencsés vagyok?

Figyelt kérdés

Mindig én kerülném el őket? Csak mert koncerteken kívül nem igazán látok sehol sem ilyesmi stílusú lányokat.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



24f



2015. júl. 28. 00:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%
Te kerülöd el őket. Vagy csak nem olyan helyen élsz ahol több van.
2015. júl. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
74%
hát gondolom ezek sem dolgozni járnak ilyen szerelésben...
2015. júl. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
34%
elég elb.szott ízlésed van...
2015. júl. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
25%
Ízlésficam level 100.
2015. júl. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

A másik ízlését így leminősíteni prosztó dolog..

Munkába? Nem tudtam, hogy csak konszolidált helyek léteznek:D Lehet tetováló művész, kozmetikus, sminkmester, szabadúszó grafikus, fodrász (van ilyen extrem fodraszat) akármi.

2015. júl. 28. 00:46
 6/23 anonim ***** válasza:
41%

Javaslom hogy tetováltasd szét magad és te is vegyél fel hasonló stílust.

Én tetovált csajt még csak tetkós csákóval láttam, mentessel sosem.


Ez olyan mint hogy sokat sportolok és én is szeretném ha a csajom nem egy wc tartály formájú lusta disznó lenne.


Szóval a fitnesszes a gyúróssal jár, a légtornász a kötéltáncossal, a könyvtáros a tanárral és a tetkós emós meg a másik széttetoválttal.


Ez egy jó kis zene és láthatod hogy a klipben az énekes és az ex csaja szintén össze illenek


https://www.youtube.com/watch?v=6FEDrU85FLE

2015. júl. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Ezzel nincs gond, én is ilyesmi stílust képviselek :D
2015. júl. 28. 01:07
 8/23 anonim ***** válasza:
88%

Létezik ez, de a színes hajak jelentős része a koncerteken és a képeken igazából paróka vagy színező, a tetoválás se lehet kint ha a munkahelyükre mennek és a lehetetlen sminkeket se csinálja meg az ember a mindennapokra. Értelemszerűen nem a leggyakoribb, de azért nem is vészesen ritka.

Viszont Magyarországon ritkább, mert rettenetesen DRÁGA. Ezeknek a cuccoknak olyan anyaga van, ami miatt többe kerülnek mint a plázacicák ruhái, a hajfestéket ilyen szép élénk színűn tartani rengeteg, ezekből a sminkekből sok kell gyorsan fogynak és alapból is borzasztó áruk van. A csöves rocker létezik, az gyakori. Meg azok is szét vannak varrva, de elég rondákkal, olcsóakkal, a kezdő tetkós haverjuk csinálta 2 sörért...


A minőségi goth jellegű kinézetet fenntartani marha drága és a mindennapokra macerás. De azért megyénként 1-2 szórakozóhely van, ahova hetente 1-2x lejárnak és oda fel is veszik az ilyen cuccokat és meg is csinálják a sminkjüket és akinek tényleg festve van a haja, azok is ezekre a helyekre járszkásznak. Meg persze koncertekre. Meg kell találni a szórakozóhelyet ahova járnak, ott meg csak ilyet látsz és az a ritka, aki átlagosabban néz ki. De az utcán ne keresd, talán németeknél van, de itt alig.

2015. júl. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
60%

Én is ilyesmi vagyok, bár tényleg csak koncertekre csípem ki magam ennyire. Hétköznap is fekete/koponyás stb ruhákat hordok, csak nem ennyire durvákat.

Amúgy azt ugye tudod, hogy a legtöbb akit linkeltél, modell? :D Azért ilyenek persze, hogy nem szaladgálnak az utcán. De sok ilyen ismerősöm van facebookon is, meg persze olyan is, akit tényleg ismerek, szóval ne aggódj, előbb-utóbb találsz valakit :)

Kocsmákban próbálkozhatsz még (persze olyanban ahol rock/metál/hc zene van)

2015. júl. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
72%
én sem úgy értetem, hogy mindenki hivatalban dolgozik blúzikában, ceruzaszoknyában, de nyilvánvaló, hogy ez nem sima hétköznapi kinézet.
2015. júl. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!