Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elviselhetetlen, amikor egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elviselhetetlen, amikor egy lány nagyon hisztis mert megvan neki?

Figyelt kérdés
2016. jan. 28. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak akkor figyelmesebbnek kell lenni, nem szabad cígatni, húzni az agyát stb, az a pr nap alatt bókolni kell, kedveskedni és akkor semmi gond nincs, sőt akár nagyon kellemes órákat lehet eggyütt tölteni
2016. jan. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja és 17 fiú
2016. jan. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%

En lany vagyok de ki vagyok borulva azoktol akik mondjak h igy faj a hasuk meg egesz nap depisen ulnek v mindenen hisztiznek...

Miert nem lehet ezt diszkreten intezni? En heti 8-9 edzesen ugyanugy reszt veszek. Az osszes tobbi lanynal mindig tudjak a fiuk h mikor menstrualnak. En vagyok az egyetlen akinel soha nem jonnek ra mar 2 eve. Oke h faj de nekem is megse szenvedek latvanyosan. Ja es az edzesekben van uszas is de oda is siman elmegyek.

15/L

2016. jan. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem... Es ezt el is kell fogadnia a pasiának! Olyankor jobban kell szeretni torodni meg ha ut vag akkor is csak olelni :) en imadtam ha tudtam h ez volt a baja :) mert amikor nem tudtam akkor sajnos osszevesztunk de mar minden oké ;)
2016. jan. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem olyan hisztire gondolok.. :D a fájdalmat bírom, és nem panaszkodom, hogy így meg úgy rosszabb. Csak olyankor harapósabb vagyok
2016. jan. 28. 20:46
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

3-as: ki kíváncsi ráh te h birod vagy h nem?

Együttérzésből jeles mondhatom.... :/

2016. jan. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem elviselhetetlen. :) ...

Tudni kell kezelni mindkét oldalról.

Ennyi :)

2016. jan. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én sem értem hogy mi a probléma. Nekem is szokott fájni, igen, de nem csapkodok(többet mint máskor:D) és nem harapom le emberek fejét, csak diszkréten. Minden másra ott az AlgoFlex-M:D
2016. jan. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!