Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mi? Kicsit fura szitu.16L 17F

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi? Kicsit fura szitu.16L 17F

Figyelt kérdés

Az elso szerelmem nagyon megbantott. Sok atsirt ejszakam volt miatta. A kobetkezo kapcsolatom is miatta ment gallyra. Egy szemet alak, es mindig sikerult atgazolnia a lelkemen. Hogy most pontosan mit erzek iranta azt nemtudom. Egyszer mar azt hittem hogy tulleptem rajta, de kesobb rajottem nem.


Miutan csunyan megjartam vele es otthagyott, megismertem egy sracot. Akkor meg nem gondoltam semmire csak siman chateles. Aztan eltelt 1-1,5 honap amig nem beszeltunk. Utana junius vegetol kezdve elkezdtunk napi rendszeresseggel beszelgetni es nagyon osszebaratkoztunk (ha mondhatom igy) azota is tartjuk a kapcsolatot ha nem minden nap akkor minden masnap beszelunk. Szinte varom mar hogy irjon vagy hogy essek tul a dolgaimon hogy irni tudjak neki. Fotocsere, sok nevetes minden volt. Egyik nap kuldtunk hanguzenetet es olyan aranyos hangja volt.. Kicsit zavarban volt es en is amikor hallgattam. Aztan egymas utan vagy 10szer meghallgattam azt az 5 mp hosszu hanguzenetet... Es olyan jo volt hallgatni:):):)

Az a gond vele hogy nagyon messze lakik, es mar rengetegszer beszeltuk hogy ez milyen rossz meg hogy kene talalkozni. Amikor szakitottam a pasimmal akkor is mellettem allt, amikor neki volt csajjal gond en is segitettem neki es meghallgattam...

Neha vannak olyan megjegyzesei amibol arra kovetkeztetek hogy bejovok neki, meg sokszor irunk puszis smajli, olyan szivecskes szemut meg volt mar hogy szivet.

Ez mi? Neha nemertem magamat sem...hogy mit erzek iranta pontosan...

Ez csak szimpla baratsag vagy egyszer tobb is lesz?



2016. ápr. 19. 20:15
 1/1 anonim válasza:
Ki fog derülni, ha találkoztok. Szervezd meg mihamarabb :) Bármi lehet!
2016. ápr. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!