Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Az a szitu, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Az a szitu, hogy van barátom már 7hónapja, és azon kivül, hogy kicsit fura pasi, minden rendben volt köztünk.

Figyelt kérdés
, amig ugy 1hónapja fel bukkant egy fiu. Nagyon jol néz ki, és még a barátom elött ismertem meg. De akkor azt mondta, hogy messze lakik töllem meg ilyenek, de mindig amikor össze futtunk csak velem foglalkozott, és most is amikor taliztunk oda jött, nem érdekelte h van pasim, mindig irt, csörgetett. Elejében nem érdekelt nagyon, de aztan a pasimmal is sokat veszekedtem, meg vártam hogy irjon. Aztán egy buliba ez a csávó védett meg, haza hozott, egy csók volt köztünk, tudom hibáztam, de na. Aztan irt egy smst hogy nem tudja mi van vele meg ilyenek, és azota nem ir, nem keres, visszont a baratai vele piszkálnak. Pár napja lattam és köszöni se akart csak mosolygott és el ment.
2011. máj. 16. 22:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Eljutott az agyáig, hogy van pasid. Így meg lovagiasan félreállt, ezért akar kiszállni az életedből.


Hogy melyik pasit választod, az a te dolgod, arra mi nem adhatunk választ.

2011. máj. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!