Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem értem hogy mi a szitu,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem hogy mi a szitu, nem voltam még ilyen helyzetben, és remélem ti tudtok egy kicsit segíteni. Mit csináljak velük?

Figyelt kérdés
általánosban szerelmes voltam egy fiúba,aki nem mert lépni felém,azért hogy elfelejtsem belementem egy távkapcsolatba ami életem legnagyobb hülyesége volt. ebből a hülyeségemből egy harmadik személy húzott ki, akivel 9 hónapja vagyok együtt és igazi szerelem a miénk, legalábbis én annak látom. akibe általánosban szerelmes voltam, vele most egy suliba járok, egy busszal megyünk és pasim is mindig velünk jön. de a két fiú ki nem állhatja egymást oltják egymást és kettejük között örlödök. pasim a mindenem de az első fiú az életemben az marad akibe elöször szerelmes voltam, és még midnig fontos,de csak mint barát. szerintetek hogyan tudom elérni hogy legalább miattam ne kakaskodjanak, vagy ez túl nagy kérés lenne??

2012. szept. 17. 20:52
 1/4 TOMAtm ***** válasza:
szerintem kavarj mindkettővel,aztán amelyiknek jobban kellesz az majd úgyis lépni fog.amíg meg nem derül ki élvezd a helyzetet.
2012. szept. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem kavarok főleg úgy hogy szeretem a pasimat... nekem nem az kell hogy válasszak közölük, nekem csak annyi hogy az ált.isk.-ai sráccal jó kapcsolatban maradjak, és a pasim is vmilyen szinten legyen vele jóban...
2012. szept. 17. 20:56
 3/4 TOMAtm ***** válasza:
pofozd fel mindkettőt és mond nekik h ha nem viselkednek felnőtt érett emberként inkább játszák a dedóst,akkor sötörötöprömröm ....okés?
2012. szept. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha ennyire szereted a baratod akkor nem ertem mit kell itt dontogetni,ha eszedbe is jut hogy az elsohoz vagysz akkor ne huzd mar szegeny gyereket.
2012. szept. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!