Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ha az ismerkedés...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha az ismerkedés elején egy fiú szerencsétlenkedik, rögtön elkönyvelitek lúzernek, és nem is néztek már rá társjelöltként, vagy adtok még esélyt neki "javítani"?

Figyelt kérdés
Javítás alatt azt értem, hogy később bebizonyítja, hogy egy intelligens, értelmes fiú, és nem egy szerencsétlen.

2016. febr. 22. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

Én nem könyvelés el. Lehet kicsit ügyetlen de senki nem tökéletes és nem fogok elvárni hogy tökéletes legyen legyen olyan amilyen úgy hamar meglesz akit akar:)

Én így gondolod egyedül

15/L

2016. febr. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az sok mindentől függ. De alapvetően én megszoktam adni a második esélyt is. És az akár még aranyos is lehet ha valaki kicsit balf.szkodik :)
2016. febr. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
# 2: Az aranyos nem jó... Az "aranyos" fiúk szoktak barátzónában kikötni.
2016. febr. 22. 22:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos. Legalább nem egy beképzelt,hanem látszódik rajta, hogy kedves, szerethető valaki. De éntőlem szerencsétlen is lehet valaki, ha szeretem. Nekem az nem szempont, hogy valaki talpraesett, meg határozott legyen. Legyen mindenképp nagyon aranyos, kedves, csupa szív-lélek ember tele jóindulattal, barátságossággal, odafigyeléssel, megértéssel, őszinteséggel, tehát ne is próbáljon szerepekbe bújni, ha a nagymenőt akarja eljátszani, az már számomra régen rossz. Meg ha ilyen nagyszájú vagánygyereket.
2016. febr. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én adnék neki esélyt, mert valószínűleg én is szerencsétlenkednék.

Meg hát, szerintem ez aranyos is lehet, főleg, ha kellően határozott ember, ez az apró "hiba" szexepil lehet. ^^

2016. febr. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem aranyos ha a fiú az első randin még szerencsétlenkedik,de mindenképp adnék neki még egy esélyt.És ne aggodj ez nem hibapont. :)
2016. febr. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!