Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm nem érdeklődik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem érdeklődik felőlem soha, mit tegyek? 25/f

Figyelt kérdés

mindig mikor beszélgetünk csak ő magáról szeret beszélni engem meghallgat de nincs sok kedve kerdezni tolem stb. az eegsz arrol szol h neki mi a baja mi tortent vele meg ilyenek..

Az h velem mivan csak ugy erdekli h elmondom neki de bele sosem kerdez,ez engem meg nagyon zavar.

A családi problémái miatt,velem alig foglalkozik.

hogyan fogalmazzam meg ezt neki szépen?


2016. ápr. 22. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:
80%

Nekem nem kéne ilyen barátnő.

Szerintem nem is érdekled igazán, csak kényelmes neki, hogy van valaki, de akár más is lehetne az.

Mondd el neki, hogy mit érzel, gondolsz, és te se kérdezgesd őt, hátha észreveszi magát.

2016. ápr. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%
Én elküldeném a halál faszára. Mióta vagy együtt ezzel a kriptaszökevénnyel?
2016. ápr. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%
Említsd meg neki, hogy ez feltűnt neked és zavar, nem érzed, hogy érdekelnéd és kérdezd meg, hogy ez tudatos-e vagy neki fel sem tűnik, mert annyira az egyéb problémái kötik le? Valószínűleg szabadkozni fog, hagyj neki pár hetet és ha semmi sem változik, vagy pár nap után minden olyan, mint eddig hajítsd ki a farncba.
2016. ápr. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!