Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátnőm nem érdeklődik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nem érdeklődik felőlem, megmondjam neki hogy ez zavar? 18/f

Figyelt kérdés

mindig mikor beszélgetünk én elmondom a mondokam de sosem kerdez bele és mindig elfele nez mintha tenyleg tudomast se venne rola pedig figyel... A problemam h sosem kerdez reszletekbe tenyleg csak en kerdezek ő sosem..

az ő problémáit beszéljük szinte állandoan velem nem foglalkozik sosem...

megmondjam neki hogy ez zavar?

vagy szakítsak vele mert nekem ez igy nem jo?

hiába szeretem egyszeruen nincs kedvem allandoan az o bajait hallgatni mikor velem nem is foglalkozik.

Ettol fuggetlen szeretem ,de akkor is böki a csőröm...


2016. ápr. 21. 23:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Hajajj... Szóval hogy KOMMUNIKÁLJ-e egy fontos problémáról vele vagy csak úgy szakíts? :D Ezt komolyan kérdezed?

Nyilván beszélj vele, ha zavar. De lehet olyan típus, hogy ő nem kérdez. Lehet, hogy tényleg csak maga érdekli. Én nem tudom, a te barátnőd, neked kell ismerned.


Hogy a csudába nem szóltál neki már akkor, amikor először zavart ez? Jó, én kommunikatív és őszinte vagyok, de nehéz hova tennem az ilyesmiket, amikor valakit már rég zavar valami a kapcsolatában, még a Netre is kiírja, de hogy a másikkal beszéljen róla...? Azt nem.

2016. ápr. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha bántja és ennyire bántja csőrödet barátnőd viselkedése, kettőt tehetsz:

- lecseréled csőrödet,

- lecseréled barátnődet.

.

Nem is értem, miért nevezed barátnődnek, ha ezt az egyszerű problémát nem lehet vele megbeszélni.

Ha viszont megbeszélhető és nem teszed, az egyértelműen a te hibád!

2016. ápr. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Fruzs33 ***** válasza:
Döntsd el te!
2016. ápr. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!