Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek se normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek se normális, hogy ha a barátnőmön múlna, észre se venné, hogy már halott vagyok, annyira nem érdeklődik felőlem?

Figyelt kérdés
Ha keresem a barátnőmet, mindig megkérdezem, mi történt vele, hogy érzi magát, stb, kedveskedek neki, ajándékokat is kap, de ő szinte sose keres engem. Amikor élőben látjuk egymást, megkérdezi röviden, hogy mi történt velem, de utána szinte semmi velem kapcsolatos kérdést nem tesz fel. Magáról szeret mesélni, amit végighallgatok, és figyelek rá. És az se igazán hatja meg, hogy mit érzek, ha felvetek valami kérdést a kapcsolatunkról, annyi a reakciója körülbelül, hogy ez van.
2015. ápr. 4. 11:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem normalis helyzet valoban.
2015. ápr. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nem szeret, egoista liba. dobd
2015. ápr. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretek valakit, akkor érdekel, hogy mi van vele, mit érez stb...
2015. ápr. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem normális.
2015. ápr. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én lennék a legjobban meglepődve -rajtad kívül-, ha az a lány lenne később a feleséged, és vele élnéd le az egész életed.
2015. ápr. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem szeret téged, ez egyértelmű. Nem vagyok ez a fajta, de a legjobb amit kihozhatsz ebből:


- Leállsz az ajándékokkal, és a kedveskedéssel.

- Jól megrántod, elöl-hátul, ahol csak éred :D

- Otthagyod

- Keresel egy aranyos, szeretettel teli, érdeklődő lányt

- Miután összejöttök, felhasználod az előző tapasztalataid nála, így még nagyobb örömet okozva neki :)

- Boldogan éltek, míg együttvagytok


Ennyi. :)

2015. ápr. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ismerem az érzést, komám, ismerem...
2015. ápr. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Interferencia ***** válasza:
75%
ne légy egy pancser pacsker!
2015. ápr. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Dobd ki,ez nem kapcsolat.
2015. ápr. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
vagy lehet, hogy mégsem úgy van, ahogyan leírtad magad.
2015. ápr. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!