Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent az, ha egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, ha egy pasi már nem keres, de az üzeneteimre válaszol, akkor érdeklődik felőlem, ha én írók rá?

Figyelt kérdés
2014. dec. 28. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
dolgozik.
2014. dec. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
*írok
2014. dec. 28. 15:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet nem akar tolakodó lenni?
2014. dec. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak simán nem akar bunkó lenni, de nem hiszem, hogy nagyon érdekelnéd. Egy pasi, ha nagyon kell neki egy csaj, általában összeszedi magát és kezdeményez, nem pedig arra vár, hogy a csaj írogasson neki. De gondolja, ha már ráírtál, nem lesz udvariatlan, és érdeklődik felőled, ahogy azt szokás.
2014. dec. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért amit írt az utolsó nem mindenkire jellemző. Nem mindenki szereti a facebookon élni az életét. Vannak pedig akik nem igazán mernek írni, mert félnek, hogy "túl soknak" találják őket úgymond. Ezt mi nem fogjuk tudni megmondani neked, kérdezd meg Őt!
2014. dec. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Attól függ,másokkal hogy viselkedik. Én több ember iránt is érdeklődöm, mégis csak egy van, akire rá szoktam írni. Ő a legjobb barátnőm. Mondjuk vele az a tradíció, hogy aki később jelentkezik be, az jelez, hogy megérkezett, lehet írogatni


Viszont ha a srác másoknak írogat agyba-főbe, és csak téged nem keres, akkor el kell gondolkodni, tényleg


19/L

2014. dec. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!