Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bírom lerázni a srácot....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom lerázni a srácot. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Néhány napja rám írt egy fiú, akit nem ismerek. Kedvesen írt, ezért nem akartam bunkó lenni, és válaszoltam. Azóta viszont nem hagy békén, szerintem azt hiszi, hogy bejön nekem, és találkozni akar. Ha elmegyek valahova, már rögtön írogat. Ma reggel pl. Hol vagy? Miért nem írsz? Fiúval vagy?

És hasonlók. Nem akarom megbántani, de nagyon idegesítő. Hogyan fogalmazhatnám meg kedvesen, nem szeretnék tőle semmit?

16/L és 23/F


2016. ápr. 23. 09:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt mondod neki hogy van már barátod.
2016. ápr. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mondd, hogy ne haragudjon, de semmi köze hozzá, egyébként pedig van valakid.


Ha nem áll le, tiltsd le.

2016. ápr. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mond neki hogy nem akarsz tőle semmit és kész. Ha ezen megsértődik elég gáz lehet a személy. :'D
2016. ápr. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy totál ismeretlenrúl van szó, aki csak úgy rádírt.


Szóval simán írd meg neki, hogy zavar tégedez a nyomulás, az "ellenőrizgetés", és vagy vissazvesz, vagy ennyi. Egyébként simán csak tilthatnád is, vagy amit akarsz, elvégre semmi kötelező nincs a eészedről.

2016. ápr. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Miért akarsz te vigyázni a kicsi lelkére,hogy nem akarod megbántani? Ez egy hülye tahó, mondd meg neki a véleményed. Elmondod neki,hogy hagyjon téged békén...

23 évesen nagyon gyerekesen viselkedik...és vigyázz vele,mert a leírásod alapján még zaklatóvá is válhat...

2016. ápr. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Elmondtam neki ezeket, eléggé kiakadt, végül tiltanom kellett. De legalább így már hagy. Köszönöm :)
2016. ápr. 23. 12:39
 7/7 anonim ***** válasza:
#6: Na igen, mondtam én, hogy gyerekes 23 éves létére...... Jól tetted. De vigyázz, mert facebookon kívül is megtalálhat téged...
2016. ápr. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!