Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nála ez csak barátság v lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nála ez csak barátság v lehet h már több?

Figyelt kérdés

Szóval... 15 éves lány vagyok, és van egy srác aki 16 és nekem nagyon tetszik.


Az egész úgy kezdődött, h mindkettőnknek volt csere diákja, akik már elmentek tőlünk (azaz mindketten magyarok vagyunk :D) és a cserék miatt rendezett program által ismerkedtünk meg, mivel naphosszakat busszal utaztunk nevezetes helyekre (pl. Hortobágy). Nah szoval miutan rájöttünk h yééé, mi évfolyamtársak vagyunk sokat beszélgettünk, igaz az elején meg bnőim is velunk voltak. Az utolsó nap pedig mellettem ült egy hosszú úton, és próbált valami kártya trükköt tanítani de nem igazán oda figyeltem, mert épp a kezemet fogta közben és hát... Nem ragadt meg nagyon a kártya. Szemmel láthatóan flörtölt velem, egy páran meg is kérdezték a bnőimtől h mi van köztünk? Eggyütt vagyunk? Szóval nem csak beképzeltem. Nagyon kedves, sokat utalgat arra h többet akarna, de sokakkal ilyen a srác, mm mindenkivel ilyen nagyon kedves.


Szoval kérdésem most h megvan az alaphelyzet, mivel lehetne kiugrasztani a nyulat a bokorból? Mármint h tudnám elérni, mit tegyek, h kiderüljön h ő mit is érez és gondol?


A válaszokat elore is köszönöm!! :)

15/l 16/f



2016. ápr. 24. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:

úgy hogy nyitsz felé.

Ha sokat "utalgat" akkor "utalgass te is"

2016. ápr. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megtörtént. Oda vissza, de senki nem lép. Ő am is kedves, én meg szeretek fiúkkal lenni, szal én is felre értelmezhető vagyok... :(
2016. ápr. 24. 11:26
 3/5 anonim ***** válasza:
hát akkor beszélgess vele arról hogy tetszik e neki valaki, mert neked igen
2016. ápr. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben!! :) Köszi!
2016. ápr. 24. 17:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sok választásod nincs. Ő még nem találta meg a tökeit, és fél a pofára eséstől. Tehát nem fog lépni. Vagy megkeresed neki te, vagy keresel mást.
2016. ápr. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!