Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok. Szerelmes vagyok egy fiúba, de úgy érzem én leszbikus vagyok. Ti mit gondoltok erről légyszives normális válaszokat, mert ez nekem nagyon kényes téma.

2016. ápr. 23. 16:15
 1/6 Inessential válasza:
100%

Önmagadnak mondasz ellent.

Ha leszbikus vagy, akkor nem lehetsz szerelmes egy fiúba.

Maximum biszexuális lehetsz, de szerintem ez nem 13 évesen fog tisztázódni benned.

2016. ápr. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akkor bi vagy . Bejönnek a fiúk és a lányok is, akkor nem lehetsz leszbi, csak is bi .
2016. ápr. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Most olvasd vissza amit leírtál...te tudnál rá normális választ adni? Eléggé kevés infót adtál meg...pl: Miért érzed azt hogy leszbikus vagy? Nézegeted a lányokat? Vagy inkább csak méregeted őket? Érzel irántuk vonzalmat? stb...

Ilyen kérdéseket tegyél fel magadnak és meg fogod kapni a választ. Te ismered magadat...nehogy már nekünk kelljen kitalálni, hogy hetero/leszbi/biszex vagy e.

2016. ápr. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én simán eltudom képzelni azt is, hogy csak egyszerűen ,,félsz" attól, hogy az legyél, és igazából a fiúk jönnek be. Csak nagyon foglalkoztat ez a téma. Nem lehetséges?

A másik válasz erre az, hogy biszexuális vagy, de ez nem annyira ebben a korban éreztetné ,,hatását".

Ha arra gondolsz hogy ,,megtörténik", egy férfival, vagy egy nővel jut eszedbe a történés először?

2016. ápr. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha egy fiúba vagy szerelmes akkor nem vagy az max bi
2016. ápr. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Először is: mitől érzed magad leszbikusnak?
2016. ápr. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!