Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom hogy mit akar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogy mit akar tudnatok segiteni? (tobbi lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiu a sulinkban o vegzos en most vagyok 9.es nagyon joba voltunk de igazabol csak fb-on beszelgettunk mert ahogy kesobb kiderult baratnoje is a sulinkba jar es eleg feltekeny tipus.

Tobb honapig beszelgettem ezzel a fiuval es beleszerettem ami neki is eleg hamar leesett es ugy hogy kozben baratnoje volt nekem olyanokat irt hogy szeret nagyon edes vagyok sziveket kuldott felmeztelen fotokat stb.. aztan nemreg a baratnoje megtudta hogy mi beszelgetunk kiakadt elkezdett feltekenykedni ami miatt mar nem beszelunk de en elmondtam neki hogy szeretem amire az volt a valasza hogy mar nem erdekli de azota akar hanyszor jon szembe az utcan vagy suliban a folyoson addig nez mig el nem megy mellettem de nem vegig nez rajtam hanem melyen a szemembe es nem tudom eldonteni hogy most mi van?Ha azt mondja hogy nem erdeklem akkor miert lajkolgat es miert nez folyton? multkor vele szemben alltam odament hozza a baratnoje olelgette puszilgatta o meg le se szarta csak nezett ki a fejebol neha ram nezett es ennyi.Tudja hogy mennyire fontos nekem es hogy nem akarom elvesziteni.

Tudom kicsit zavaros de valaki valami tanacs?


2016. ápr. 24. 20:55
 1/3 heyitsadrii ***** válasza:
Szerintem a baratnoje miatt irta azt,hogy nem erdekli,sot.Probalja bizonygatni ezt a nagyon komoly kapcsolatot ezzel a lannyal,de o is tudja,hogy nem mukodik.Biztos,hogy legszivesebben azt irta volna,hogy o is teged,es holnap szakit a baratnojevel vagy valami hasonlot. Megorul erted ez a fiu.Szoval egyaltalan ne vedd ezt komolyan,hogy nem erdekled,mert nagyon is,amiket leirtal abbol rogton lejon az egesz.Elobb-utobb szakitani fog a baratnojevel,ez is biztos.Szerintem bizonytalan,de ha odamennel es megkerdezned miert bamul meg ilyenek,akkor se biztos hogy kimondana,hogy o is ugy erez ahogy te,de ha mondjuk ugy kozelednel fele,akkor nem tudna ellenallni es megtorne.Hajra,remelem tudtam valamit segiteni,meg ha velem nem volt ilyen.szurkolok nektek!:)
2016. ápr. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen eleg sokat segitettel koszonom szepen:)
2016. ápr. 24. 22:27
 3/3 heyitsadrii ***** válasza:
Majd irj,hogy mi volt,kivancsi vagyok.:)
2016. ápr. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!