Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiuk! Ti tudnátok várni? Akár...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ti tudnátok várni? Akár igy és enyit is?

Figyelt kérdés
2hónapja jàrunk. Nyàron leszek 17. Ö decemberben vokt16.Viszont szeretném megvàrni míg 18leszek. Szerintetek ez sok idő? Ti kivàrnàtok?

2016. jan. 31. 12:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%
azer ha 1 év megvan onan ne nagyon várasd mer asziszi majd h eböl semi komoly se lesz
2016. jan. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Én ha szeretek valakit tudok rá várni. Barátnőmre majdnem 2 évet vártam. 18f
2016. jan. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
ja it ha 18 alat nem akar valaki oké oké elmegy nem nagyon de elmegy de felete ha már 1 éve megvan ak már valószínű nem csak ara kelesz neki
2016. jan. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
Barátom 1,5 éve vár rám, mert én lelkileg még nem vagyok felkészülve erre. Ha szeret megvár. 18l
2016. jan. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Heló!


Mi több évet vártunk, mert a baránőm egyszerűen nem tudott ellazulni, folyton rágörcsölt ,és már szitne rosszú llett ,ha cska rágondolt - főleg azért, hogy nem megy. Szóval nagyon egyszerű a dolog: ha szeret, akkor igen, ha nem komoly, most kiderül.

2016. jan. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
34%

jézus, miket olvasok ... de nem azért, sztetek mennyivel lesz másabb a helyzet pontosan azon a napon amikor betöltöd a 18-at? ne hidd h hirtelen érett leszel akkor egy nap alatt, ez nem így működik.


hát nemtom, aki 17 évesen képes 1-2 évet várni, csak mert csak, ott azért vmi nem stimmel sztem, egy egészséges fiú megőrülne már 1 hónap várástól is, nem 1 évtől :) eskü nem értem ...

Nálam ez úgy van h egy randi még oké vhol cukrászda akármi, de többet nem cicázok, a másodikat már az ágyban akarom. ha nem, hát nem, nem erőszak a disznótor, de tuti nem fogom elcseszni a fiatal éveimet arra h várok... most nem? és nem hiszem h csak én lennék ezzel így, hát 16-17 éves korosztály zöme igen aktív szexuális életet él, szal nekem ez magas nagyon. de persze te tudod, szal isten ments h rábeszéljelek.

2016. jan. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha szeret vár. Te döntésed, el kell fogadja, ha nem megy neki...sajnálatból ne add oda magad, legyenek elveid és akkor meg mond neki "viszlát".
2016. jan. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
8%
csak a csajok hiszik azt, hogy megvárja... közben meg másokkal csinálja... szerencsére, nekem nem kellett senkire se várnom éveket, de nem is vártam volna... érett srác éretlen lánnyal nem fog komoly kapcsolatot és ez fordítva is igaz, akár lelkileg, szellemileg, testileg, érzelmileg, stb.
2016. jan. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hmm.. Mindenki milyen tapasztalt :D de igen igaza van mindenkinek reszekben. 20 eves F vagyok. En 18 voltam baratnom 17 mikor megtortent a dolog.Tudtam volna varni meg, csak o nagyon akarta. Mindkettonknek az volt az elso -egyutt. Mi kicsivel tobb mint 1 honap utan csinaltuk eloszor. De hetente 4-5 tali mellett. Feltunk, mert nem akartam neki fajdalmat, o pedig nem akarta , hogy fajjon. 2 alkalommal 1 napra az elsohoz kepest vesztette el teljesen. Nem ment elsore. Sokan beijednek mint mi is. Ez nem rendellenes. Nem kell eroltetni, csak O mar nem birt magaval, sokat beszelt rola, mondjuk en vartam volna meg 2 honapot hogy legyen meg a 3, de engem is felpiszkalt a dologgal, es ezert lett ami lett. Nem bantuk meg. Jo volt. Vegul rendszereztuk a dolgot :D
2016. jan. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
30%
csak a csajok hiszik azt, hogy megvárja... közben meg másokkal csinálja...
2016. jan. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!