Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, minden indulattól és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, minden indulattól és ítélkezéstől mentesen meg tudnátok adni, hogy kb. mekkora (nettó) keresete legyen a férfinak, ha járni akar veletek?

Figyelt kérdés

Előrebocsájtom, hogy az anyagiakra szükség van, már nő nélkül is, nincs is ezzel gond. Az érdekelne, hogy mi a minimum és optimum elvárásotok.


A pontos tájékozódás kedvéért, nem kötelező jelleggel, de megadhatnátok a saját nettó kereseteteket is.


Köszönöm!



2016. ápr. 19. 13:39
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
57%

300+e nettó


enyém 90-100e nettó

2016. ápr. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
22%

Én pasiként mondom,minnél kivánatosabb a lány annál jobban érdemes jól keresned,minimum 500k nettó az ami már elmegy.

Itt nem az a drága,hogy fizetsz neki,hanem,hogy rendelkezel-e stílussal.

Milyen a kocsid,kecód?

Mivel van feldobva a kecód?

Milyen ruhákba jársz?

Jársz-e edzeni?

Igényednek kell lenni a luxusra,a szépre.

Pl nekem bevágnád megyünk nyaralni Balatonra konkrétan néznék kettőt mert én nekem ötcsillagos wellnesz jobban bejön.Ugyanez lány függő,egy igényes lány is attól függ milyen de általában ők is azt szeretik.


Pasi vagyok nem csaj.

2016. ápr. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
93%
Mindegy, csak dolgozzon. Minket nem az érdekel, mennyit kerestek, hanem hogy legyen egy munka, amiben helyt álltok, valamennyire szeretitek csinálni vagy nem de akkor legalább pénz legyen benne. A lényeg, hogy csinálj valamit, ne mástól várd a segítséget.
2016. ápr. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
90%

120ezer a minimum amit kapjon kézhez.

Én 170ezret kapok, +plussz melékes havi kb 50ezer. Néha még ezen felül is válalok munkát.

Nem árt ha a férfi is törekszik a töbre. Jólétben jobb élni,mint szegénségbe. A jóléthez meg dolgozni kell!

Én csináltam pl betonozást,üveggyapotozást,ásást stb... Nem szégyenlek semmi munkát,ha megfízetnek.

N24

2016. ápr. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

1-es

Lehet naiv kérdés, de komolyan írtad vagy trollkodtál?

2016. ápr. 19. 13:48
 6/30 anonim ***** válasza:
Én havi 284 ezret keresek, eddig minden barátnőm meg volt vele elégedve. 23F
2016. ápr. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
70%
200 netto felett jo lenne. Ha elvegzem az egyetemet en kb 200-230 korul fogok keresni. Azt gondolom, ebbol mar lehet csaladalapitasra gondolni. Ennel kevesebbel nagyon nehez a lakasberles meg a kocsi...
2016. ápr. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Nálam nem összegről van szó, hanem hogy legyen egy olyan fix jövedelme, amiből legalább a saját kávéját ki tudja fizetni, ha leülünk valahol. A legutóbbi barátomnak 270 ezer volt a nettója, emellett voltak plusz bevételei is, és mégis állandóan azt hallgattam tőle, hogy ő milyen rosszul áll anyagilag, semmire nincs pénze.

Az én jövedelmem 110 ezer, ha beosztom, mindenre elég, még arra is, hogy az említett barátomat rendszeresen megkínáltam kávéval, sütivel, ebéddel.

Nem vagyok képmutató, nyilván én is örülnék egy olyan partnernek, aki jóval többet keres, mint én, a tenyerén hordozna, és ellátna minden földi jóval, de ez nálam nem elsődleges szempont, ha valaki járni akar velem. Annyira nem az, hogy nem is volt még ilyenben részem, és valószínű, hogy nem is lesz.

2016. ápr. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
64%
Az sem mindegy hogy melyik varosban, nem pesten sokminden joval olcsobb. Amikor pesten laktam havi 100ezerrel dragabban jottem ki mint egy deli megyeszekhelyen.
2016. ápr. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Hát, igazság szerint ez nagyban függ attól, hogy ő mennyire tud gazdálkodni a pénzzel, van-e már lakása, vagy most gyűjt rá, milyen céljai vannak, és még sorolhatnám.

Szerintem 150 körül bőven jó, főleg, ha még csak pályakezdő. Ha ilyen összeg mellett viszont nincs lakása, akkor csúnya spórolós idő várna ránk, ha szeretnénk közösen egyet. Megoldható, de nem kényelmes az biztos.


Részmunkaidőben dolgozom, de mellékessel együtt 130-150 közt keresek egyelőre.

2016. ápr. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!